Do 320 zł moneybacku za założenie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas!

BGŻ BNP Paribas wystartował z nową promocją pod nazwą „Konto na miarę”. Za założenie Konta Optymalnego i transakcje bezgotówkowe możesz otrzymać w sumie 320 zł! Dodając do tego świetną promocję na kartę kredytową Mastercard w tym banku, masz szansę na łączną kwotę 720 zł! Super okazja, dlatego spiesz się, bo liczy się pierwszeństwo zgłoszenia.

Dla kogo jest promocja?

Możesz zostać uczestnikiem promocji Konta Optymalnego, jeżeli jesteś NOWYM klientem banku. Co oznacza, że przynajmniej od 24 miesięcy nie jesteś właścicielem/współwłaścicielem żadnego z kont osobistych w BGŻ BNP Paribas. Dodatkowo, nie jest w fazie wnioskowania o rachunek. Jeżeli spełniasz te warunki, to spokojnie weź udział.

Jeśli poszukujesz dobrej oferty na kartą kredytową, to BGŻ BNP Paribas posiada ciekawą propozycję, w której możesz jeszcze zyskać: 400 zł do Allegro za założenie karty kredytowej MasterCard!

W jaki sposób zgarnąć aż 320 zł w gotówce?

Jak wszystkie promocje, tak i ta posiada ramy czasowe. Ostatni moment na rejestrację w promocje przypada na dzień 28 lutego 2019r. Oczywiście, im wcześniej skorzystasz, tym lepiej, ponieważ pula to 1500 zgłoszeń.

  • Krok I – wypełnij formularz na dedykowanej stronie promocji. Zaznacz wszystkie, wymagane zgody marketingowe, jak i upoważnienie banku do przekazania organizatorowi tej promocji informacji o zrealizowaniu czynności.
  • Krok II – następnie, na podanego przez Ciebie maila otrzymasz wiadomość z linkiem promocyjnym. Przekieruje Cię na stronę, gdzie trzeba złożyć wniosek o Konto Optymalne wraz z kartą. Pamiętaj, aby podać te same dane, co przy rejestracji (np.mail, telefon). Później, do 21 marca za pośrednictwem kuriera, podpisz umowę o konto wraz z kartą debetową. Nie rozwiązuj do momentu przekazania wszystkich nagród! Inaczej bonus będzie nieważny.
  • Krok III do 31 marca aktywuj aplikację na telefonie GOmobile.
  • Krok IV – kolejno, w okresie od kwietnia do grudnia 2019r. zrealizuj co najmniej 3 transakcje bezgotówkowych poprzez aplikację GOmobile zrealizowane kartą do konta. NIE MOGĄ TO BYĆ: BLIK, PayU, Dotpay, Przelewy24, a także transakcje o kodach MCC 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829! Jeśli nie jesteś pewien, czy Twój sklep posiada ten kod sprawdź na stronie.

Harmonogram wydawania nagród

Promocja „Konto na miarę” została podzielona, wyjątkowo, bo aż na 10 części. Pierwsza premia (50 ) jest przyznawana za kroki od I do III. Tutaj, nie musisz realizować czynności z kroku IV. Co oznacza, że bardzo łatwo możesz ją zgarnąć 🙂 O wygraniu bonusu, dowiesz się poprzez maila, w którym dostaniesz również unikatowy kod do zalogowania się na stronie organizatora, najpóźniej do 17 kwietnia 2019r. WAŻNE! Do 25 kwietnia powinieneś zalogować się na stronie i podać nr konta bankowego, na który ma być przelana nagroda. Natomiast, bonus zostanie wypłacony na Twojego konto do 30 kwietnia.

Nagrody od drugiej do dziesiątej będą to po 3% zwrotu za transakcje, które wykonałeś w danym miesiącu (max 30 zł/miesiąc). Oznacza to, że należy spełnić wszystkie wymagania promocji (kroki I-IV). Wiadomości zostaną Ci wysłana w ten sam sposób jak w poprzedniej premii. Jaki będzie konkretny terminarz:

  • do 16 lipca (bonusy od 2 do 4) w wysokości max 90 zł,
  • do 16 października (bonusy od 5 do 7) w wysokości max 90 zł,
  • do 15 stycznia 2020r. (bonusy od 8 do 10) w wysokości max 90 zł.

Sumując wszystkie premie, mamy aż 320 zł! Zaś, bonusy będą wydawane do ostatniego dnia każdego miesiąca, w którym otrzymasz informacje o nagrodzie.

Podsumowanie – informacje o koncie

Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas to bardzo dobry produkt. Może być całkowicie darmowe, jeśli nie będziecie korzystali z wypłat gotówki w bankomatach innych niż Pl@net Cash oraz za granicą (oprócz bankomatów Grupy BNP Paribas oraz Global Alliance).

 

Regulamin Promocji

Tabela Opłat i Prowizji

Komentarze (5)

  1. Rozumiem, że jeżeli moneyback ma być naliczany dopiero od transakcji kwietniowych, to w lutym i marcu nie ma konieczności dokonywania 3 przelewów ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *