Do 500 zł w bonach do Biedronki w zamian za założenie karty Citi Simplicity w Citibanku!

Wystartował "bestseller" od Citibanku! Organizator oferuje do 500 zł w postaci e-kart do wykorzystania w sklepach Biedronka. Bonus otrzymasz, jeżeli założysz darmową kartę kredytową Citi Simplicity i dokonasz kilku transakcji bezgotówkowych w przeciągu 10 miesięcy.

Dla kogo jest oferta?

Akcja promocyjna skierowana jest do nowych i powracających klientów banku. Nowy klient to ten, który od 1 stycznia 2017r. nie posiada żadnej karty kredytowej w Citibanku. Natomiast może być właścicielem jakiegokolwiek innego produktu, np. konta Citi Priority 🙂 I tak, jak zwykle w tym banku uczestnik musi:

  • mieć min. 21 lat, zarabiać 1200 zł netto oraz być zatrudnionym od 3 mies.,
  • mieć min. 25 lat, jeśli prowadzi działalność gospodarczą, funkcjonującą od min. 2 lat.

Jak zdobyć 500 zł bonusu?

Być może już zauważyłeś, że promocje do Biedronki rozchodzą się w „mgnieniu oka”, więc zaznaczam, że czas tej promocji kończy się z dniem 14 sierpnia 2018r. Czyli do tego momentu powinieneś wykonać krok I, a co to oznacza?

  • Krok I – wejdź na stronę promocji i wypełnij dedykowany formularz. Następnie, oddzwoni do Ciebie konsultant i przeprowadzi przez dalszy proces rejestracji. Złóż z Nim wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity, która jest najlepszą opcją z uwagi na to, że jest po prostu DARMOWA (używana „z głową”) 🙂 Doradca poinformuje Cię jeszcze o dokumencie dochodowym, który wyślesz do banku (jest on niezbędny przy tej promocji). Po kilku dniach dostaniesz do podpisania umowę o kartę kredytową oraz kartę dodatkową wydawaną razem.
  • Krok II – do końca miesiąca następnego po miesiącu, w którym podpisałeś umowę, zaloguj się choć raz do platformy Citibank Online lub Citi Mobile.
  • Krok III – przez okres 10-ciu miesięcy po miesiącu podpisania umowy, wykonaj dowolną ilość transakcji bezgotówkowych, których wartość wyniesie minimum 1000 zł miesięcznie. Za pomocą karty kredytowej, karty dodatkowej, bądź nośnikiem zbliżeniowym. Tylko pamiętaj, że nie mogą to być przelewy z rachunku karty! Zastanawiasz się, dlaczego przez tak długi okres? Otóż za każdy miesiąc realizacji tego kroku zyskujesz 50 zł e-kuponu. Czyli za 10 miesięcy wychodzi aż 500 zł!

>>> Weź udział w promocji i wygraj do 500 zł do Biedronki! <<<

Szczegóły na temat nagrody

Za każdy miesiąc spełnienia warunków promocji otrzymujesz 13-cyfrowy, unikalny e-kod o wartości 50 zł. Zapewniam Cię, że nawet, jeśli w którymś z miesięcy „powinie Ci się noga” i nie uda się wygrać 50 zł, to nie skreśla to Twojego udziału w dalszych miesiącach 🙂 Cały czas masz szansę, tylko to wtedy będzie już odpowiednio mniej do zgarnięcia.

O wypełnianiu warunków i przyznaniu Ci bonusu dowiesz się za pomocą wiadomości w platformie Citibank Online, najpóźniej do ostatniego dnia miesiąca następnego po miesiącu wykonania zadania. I do tego czasu wysłany Ci zostanie e-kod.

Jak zrealizować voucher? Wystarczy, że podasz kasjerowi unikalny kod przed płatnością za swoje zakupy i tyle! Termin ważności bonu to 6 miesięcy. Oczywiście może być wykorzystany wielokrotnie.

Podsumowanie

Nurtuje Cię być może zapis na stronie z formularzem o RRSO 10,74% ? Musisz zdawać sobie sprawę, że karta kredytowa, to nie to samo, co karta bankomatowa/płatnicza do rachunku bieżącego. W przypadku Citi Simplicity bank pożycza Ci pieniądze, które powinieneś zwrócić w okresie bezodsetkowym, czyli w ciągu 26 dni. Gdy spóźnisz się ze spłatą limitu na karcie, to musisz liczyć się odsetkami, czyli z RRSO 10,74% (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania). Co oznacza, że jeśli wykorzystasz cały limit oferowany przez Citibank i będziesz spłacać tylko część tej kwoty w ratach przez rok, to obciążą Cię odsetkami 10,74% w skali roku. Warto za darmo zainstalować sobie Citi Alerts, czyli powiadomienia o każdorazowej wypłacie środków z karty za pomocą SMS. I dodatkowo monitorować terminy spłat karty, aby korzystać z karty Citi Simplicity tylko i wyłącznie bezpłatnie!

 

Regulamin Promocji

Tabela Opłat i Prowizji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *