Do 500 zł za polecenie Konta Proste Zasady oraz 50 zł dla Nowego klienta w Getin Banku! – edycja III

Wystartowała promocja Konta Proste Zasady z programem poleceń, gdzie łącznie możesz zyskać nawet 550 zł, jeśli jesteś nowym klientem Getin Banku. Zasady oferty są identyczne, jak w poprzedniej edycji, więc możesz połączyć kilka promocji np. z kontem oszczędnościowym 3,5% do kwoty 10 000 zł i zyskać jeszcze więcej!

Dla kogo jest promocja?

Uczestnikiem tej akcji promocyjnej może być zarówno Polecający jak i Polecony.

 • Polecający – obecny klient, posiadacz jakiegokolwiek konta osobistego w Getin Banku w złotówkach;
 • Polecony – nowy klient, który w dniu 31 stycznia 2019r. nie posiadał żadnego konta indywidualnego w Getin Banku w walucie PLN.

Ale to nie wszystko! Ponadto, jeśli założysz konto lub już je masz, możesz uzyskać 3,5% w skali roku na nowe środki do kwoty 10000 zł. Jeżeli interesują Cię większe sumy, to do 400000 zł, bank przyzna Ci oprocentowanie 3% w skali roku na koncie oszczędnościowym. Korzystaj, póki promocja trwa!

Co zrobić, aby uzyskać nagrodę?

Przystąpić do promocji można do 30 kwietnia 2019r., ale zachęcam zrobić to wcześniej, ponieważ będziesz miał więcej czasu na polecanie znajomym i spełnianie przez Nich wymogów. Co po kolei wykonać?

 • Krok I – jeśli jesteś nowym klientem Getin Banku, wypełnij wniosek o otwarcie Konta Proste Zasady. Musisz tu podać Kod Polecenia odebrany od obecnego klienta. Następnie, wyraź zgody marketingowe na przetwarzanie Twoich danych osobowych i wysyłanie informacji handlowej od banku drogą elektroniczną. Dodatkowo zezwól na ujawnienie tajemnicy bankowej Twojemu Polecającemu, abyście oboje mogli zdobyć premię 🙂
 • Krok II – potem, podpisz umowę o nowe Konto Proste Zasady (lub Konto Osobiste Noble).
 • Krok III – zapewnij wpływy na swoje konto w wysokości minimum 1000 zł miesięcznie przez okres 3 miesięcy po miesiącu, kiedy aktywowałeś konto. Pamiętaj, że mogą to być przelewy z innego banku, albo z kont firmowych Getin Banku.
 • Krok IV – jako już obecny klient, wygeneruj Kod Polecenia i zaproponuj udział w promocji i Konto Proste Zasady swoim znajomym! Za Twoim pośrednictwem konto może otworzyć max 5 osób.

Jako nowy i obecny klient możesz zgarnąć nawet 550 zł!

W promocji jest możliwość podwójnego udziału. Czyli, z czyjegoś polecenia zgarnij 50 zł, potem spełnij warunki i poleć konto kolejnym 5 osobom i zyskaj aż 500 zł. Sumując – 550 zł w gotówce! Nagroda zostanie Wam wypłacona na konto w Getin Banku najpóźniej do końca miesiąca po miesiącu, w którym zrealizujesz wszystkie etapy.

Podsumowanie – informacje o Koncie Proste Zasady

Konto Proste Zasady to niewątpliwie korzystna opcja na rynku. Podstawowe funkcjonalności są totalnie bezpłatne:

 • 0 zł – otwarcie i prowadzenie konta, przy wykonaniu choć 1 płatności bezgotówkowej w miesiącu,
 • 0 zł – za wydanie i obsługę karty debetowej,
 • 0 zł – za wypłaty z bankomatów w całej Polsce,
 • 0 zł – za wpłaty do wpłatomatach w banku (0,6% w innych wpłatomatach),
 • 0 zł – za polecenia zapłaty/zlecenia stałe.

 

Regulamin Promocji

Tabela Opłat i Prowizji

Komentarze (4)

 1. Witam
  Gdyby ktoś chciał zarobić 50 zł. za otwarcie konta z polecenia (a nie miał akurat takowego pod ręką) to polecam swój kod z aktualnej III Edycji: FFAE34
  Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.

 2. Dla Wszystkich chętnych polecam nowy kod polecenia z najnowszej III edycji (od luty 2019), aktualny kod: 3D68T7

 3. Wszystkim chętnym polecam nowy kod polecenia GETIN z najnowszej VI edycji (ważny do 28-02-2020), aktualny kod: 5YTDV2
  Mam wyrażone wszystkie zgody i spełniam wszystkie wymagane warunki promocji. Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojego kodu i dziękuję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *