Do 500 zł za polecenie Konta Proste Zasady oraz 50 zł dla Poleconego w Getin Banku!

Getin Bank zaproponował właśnie promocję dla obecnych i nowych klientów. "Polecam Proste Zasady" to oferta, w której za udostępnienie kodu polecającego Konto Proste Zasady lub Konto Osobiste Noble możesz zgarnąć w sumie 500 zł (za 5 osób). Każdy Polecony zaś otrzymuje 50 zł na start. To wszystko, jedynie za zapewnienie wpływów w wysokości 1000 zł!

Dla kogo jest promocja?

Uczestnikiem tej akcji promocyjnej może być zarówno Polecający jak i Polecony.

 • Polecający – obecny klient, posiadacz jakiegokolwiek konta osobistego w Getin Banku w złotówkach;
 • Polecony – nowy klient, który w dniu 3 sierpnia 2018r. nie posiadał żadnego konta indywidualnego w Getin Banku w walucie PLN.

Co zrobić, aby uzyskać nagrodę?

Przystąpić do promocji można do 31 października 2018r., ale zachęcam zrobić to wcześniej, ponieważ będziesz miał więcej czasu na polecanie znajomym i spełnianie przez Nich wymogów. Co po kolei wykonać?

 • Krok I – jeśli jesteś nowym klientem Getin Banku, wypełnij wniosek o otwarcie Konta Proste Zasady. Musisz tu podać Kod Poleceniaodebrany od obecnego klienta. Następnie, wyraź zgody marketingowe na przetwarzanie Twoich danych osobowych i wysyłanie informacji handlowej od banku drogą elektroniczną. Dodatkowo zezwól na ujawnienie tajemnicy bankowej Twojemu Polecającemu, abyście oboje mogli zdobyć premię 🙂
 • Krok II – potem, podpisz umowę o nowe Konto Proste Zasady (lub Konto Osobiste Noble).
 • Krok III – zapewnij wpływy na swoje konto w wysokości minimum 1000 zł miesięcznie przez okres 3 miesięcy po miesiącu, kiedy aktywowałeś konto. Pamiętaj, że mogą to być przelewy z innego banku, albo z kont firmowych Getin Banku.
 • Krok IV – jako już obecny klient, wygeneruj Kod Poleceniai zaproponuj udział w promocji i Konto Proste Zasady swoim znajomym! Za Twoim pośrednictwem konto może otworzyć max 5 osób.

>>> Weź udział w promocji i zgarnij łącznie 550 zł! <<<

Jako nowy i obecny klient możesz zgarnąć nawet 550 zł!

W promocji jest możliwość podwójnego udziału. Czyli, z czyjegoś polecenia zgarnij 50 zł, potem spełnij warunki i poleć konto kolejnym 5 osobom i zyskaj aż 500 zł. Sumując – 550 zł w gotówce! Nagroda zostanie Wam wypłacona na konto w Getin Banku najpóźniej do końca miesiąca po miesiącu, w którym zrealizujesz wszystkie etapy.

Podsumowanie – informacje o Koncie Proste Zasady

Konto Proste Zasady to niewątpliwie korzystna opcja na rynku. Podstawowe funkcjonalności są totalnie bezpłatne:

 • 0 zł – otwarcie i prowadzenie konta, przy wykonaniu choć 1 płatności bezgotówkowej w miesiącu,
 • 0 zł – za wydanie i obsługę karty debetowej,
 • 0 zł – za wypłaty z bankomatów w całej Polsce,
 • 0 zł – za wpłaty do wpłatomatach w banku (0,6% w innych wpłatomatach),
 • 0 zł za polecenia zapłaty/zlecenia stałe.

 

Regulamin Promocji

Tabela Opłat i Prowizji

Komentarze (4)

 1. Gdyby zapas kodów się wyczerpał, mogą Państwo użyć kodu: QTYG27, jako iż jest jeszcze czas, by założyć konto (osobiście wniosek złożyłem wieczorem i już na drugi dzień w południe miałem w rękach umowę).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *