Głośnik JBL Flip 3 do zgarnięcia za założenie karty kredytowej Citi Simplicity!

Citibank nie próżnuje w kreowaniu najrozmaitszych promocji produktów bankowych. Tym razem, rusza z ofertą wygrania wysokiej jakości głośnika JBL Flip 3! Otrzymasz ten gadżet, jeśli zostaniesz posiadaczem darmowej karty kredytowej Citi Simplicity oraz dokonasz transakcji bezgotówkowej.

Kto może zostać uczestnikiem promocji?

Z tej oferty skorzystać mogą jedynie nowi klienci, którzy od 1 czerwca 2015r. nie posiadają żadnej karty kredytowej w Citibanku. Aczkolwiek, nie tyczy się to posiadaczy innych produktów, np. konta. Czyli, jeśli masz już konto również możesz brać udział 🙂 Co więcej organizator narzuca pewne wymogi:

  • min. 18 lat, dochód netto min. 1200 zł i zatrudnienie od min. 3 miesięcy, albo
  • min. 18 lat, działalność prowadzona od 2 lat i dochód netto min. 2500 zł.

W jaki sposób wygrać głośnik JBL Flip 3?

Na uczestnictwo w promocji masz czas maksymalnie do 4 września 2018r. Co trzeba zrobić, żeby wygrać?

  • Krok I – na początku, wypełnij formularz zgłoszeniowy na dedykowanej stronie promocji. Następnie skontaktuje się z Tobą przedstawiciel z banku, aby dokończyć proces i wybrać odpowiednią kartę kredytową. Zdecyduj się na Citi Simplicity, ponieważ jest to najkorzystniejsza opcja (karta jest darmowa). Podczas rozmowy, doradca poinformuje Cię o dokumencie dochodowym, jaki należy wysłać do Citibanku, żeby potwierdzić Twoje zarobki. Po kilku dniach kurier doręczy Ci umowę o kartę kredytową. Podpisz ją i aktywuj kartę.
  • Krok II – do końca drugiego miesiąca od daty podpisania umowy o kartę, zaloguj się minimum 1 raz w platformie Citibank Online lub poprzez aplikację Citi Mobile. Tutaj możesz monitorować wszystkie transakcje, będziesz też dostawać wiadomości np. o wygranej, dlatego warto zalogować się od razu 🙂
  • Krok III – również do końca drugiego miesiąca od podpisania umowy, dokonaj kilku, bądź jednej transakcji bezgotówkowej na kwotę min. 1000 zł. Pamiętaj, że nie może to być przelew z rachunku karty kredytowej ani płatność zwrócona.

Na szczęście warunków nie jest dużo i masz sporo czasu na ich zrealizowanie.

>>> Weź udział i wygraj głośnik JBL Flip 3 ! <<<

Nagroda o wartości 359 zł

Czarny głośnik JBL Flip 3 to nie byle jaki bonus! Jego wartość rynkowa wynosi 359 zł z gwarancją na 2 lata. Czy zdobędziesz nagrodę, dowiesz się najpóźniej do końca miesiąca po miesiącu, w którym spełnisz wszystkie warunki oferty za pomocą folderu „wiadomości” w panelu klienta w Citibank Online. Gadżet będzie wysłany pod wskazany adres do 30 dni od daty otrzymania informacji o wygranej.

Podsumowanie

Podczas rozmowy z konsultantem, zostanie Ci zaproponowanych kilka kart kredytowych. Dlaczego polecam Ci City Simplicity? Jest to BEZPŁATNA opcja, jeśli korzystasz rozsądnie:

  • 0 zł – za wydanie karty,
  • 0 zł – za transakcje bezgotówkowe, korzystając z przyznanego limitu,
  • 0 zł – za udostępnienie serwisu bankowości Citibank Online,
  • 0 zł – za usługi CitiAlerts,
  • 0 zł – za przedłużenie użytkowania karty na następny rok.

W porównaniu do innych kart, Citi Simplicity jest naprawdę korzystna, tylko należy pamiętać, aby NIE WYPŁACAĆ GOTÓWKI Z KARTY ORAZ NIE PRZELEWAĆ PIENIĘDZY Z RACHUNKU KARTY, bo za to bank obciąży Cię aż 8% wartości danej transakcji.

Weź pod uwagę to, że karta kredytowa, to nie to samo, co karta bankomatowa/płatnicza do rachunku bieżącego. W przypadku Citi Siplicity bank pożycza Ci pieniądze, które powinnieneś zwrócić w okresie bezodsetkowym (jeśli postąpisz rozsądnie), czyli w ciągu 26 dni. Gdy spóźnisz się ze spłatą limitu na karcie, to musisz liczyć się z RRSO 10,74% (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania). Co oznacza, że jeśli wykorzystasz cały limit oferowany przez Citibank i będziesz spłacać tylko część tej kwoty w ratach przez rok, to obciążą Cię odsetkami 10,74% w skali roku. Reprezentatywny przykład znajduje się na stronie oferty, więc warto się z nim zapoznać.

 

Regulamin Promocji

Tabela Opłat i Prowizji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *