Konsolidacja całkowicie za darmo z kartą kredytową Citi Simplicity w Citibanku!

Citibank wystartował z ofertą korzystną, tym razem dla osób zadłużonych w innym banku. „Uwolnij swój świat z Kartą Kredytową Citi Simplicity” zachęca do założenia karty Citi Simplicity, dzięki której będziesz mógł spłacić wcześniejsze zobowiązania do kwoty aż 10000 zł! Najlepsze jest to, że organizator nie pobiera żadnych prowizji (RRSO 0%) za udzielenie kredytu na karcie. Wobec tego, uregulujesz rachunki totalnie bezkosztowo.

Dla kogo jest oferta?

Ta promocja skierowana jest do nowych klientów banku. Co oznacza, do tych, którzy od 1 stycznia 2017r. nie posiadają żadnej karty kredytowej w Citibanku. Nie dotyczy to innych produktów finansowych. Poza tym standardowe zasady Citibanku, czyli:

  • minimum 18 lat, dochód netto 1200 zł i zatrudnienie w obecnym miejscu pracy od 3 miesięcy, albo
  • minimum 18 lat, własna działalność prowadzona od 2 lat i dochód netto 2500 zł.

Dodatkowo, tak, jak wspominałam, oferta kierowana jest do posiadaczy zadłużenia w innym banku niż Citibank. Jeśli jesteś w BIK i chcesz skonsolidować środki i spłacić bez prowizji to poprostu skorzystaj 🙂

Aczkowiek, dla tych co nie są w żadnych tego typu bazach również Citibank przewidział promocję z kartą Citi Simplicity i bonem do drogerii Hebe.

Jak otrzymać pożyczkę konsolidacyjną za 0 zł?

Czas trwania promocji ustalony jest do 19 listopada 2018r. Do tego momentu musisz się zarejestrować i podpisać umowę.

  • Krok I – wypełnij formularz zgłoszeniowy na dedykowanej stronie promocji i wyraź zgody marketingowe. Następnie doradca bankowy oddzwoni do Ciebie na wskazany nr telefonu i przeprowadzi przez całą formalność wniosku o kartę kredytową Citi Simplicity. Podczas rozmowy konsultant da Ci znać, jaki dokument potwierdzający Twój dochód powinieneś wysłać do banku. To może być np. wyciąg z Twojego prywatnego konta.
  • Krok II – wybierz sposób, w jaki chcesz zawrzeć umowę o kartę, podpisz ją i AKTYWUJ kartę. W trakcie uzgadniania umowy złóż dyspozycję przelewu z limitu karty na spłatę zadłużenia na sumę nie większą niż kwota widoczna w BIK. Aczkolwiek na max 10000 zł na okres 12 miesięcy spłat ratalnych Planu „Komfort”.
  • Krok III – w przeciągu 2 dni roboczych od momentu otwarcia limitu na karcie, środki zostaną przelane na konto. Czyli na rachunek, z którego będziesz mógł samodzielnie dokonywać spłaty.

>>> Weź udział w promocji i skonsoliduj zobowiązania za 0 zł! <<<

Jak wygląda Plan spłat ratalnych „Komfort”?

Jest to bezwarunkowo darmowa opcja od organizatora, ponieważ:

  • oprocentowanie Planu spłat ratalnych „Komfort” to 0%,
  • prowizja za otwarcie Planu spłat ratalnych „Komfort” to 0%,
  • opłata operacyjna za obsługę Planu spłat ratalnych „Komfort” to 0 zł/miesiąc, przez całe 12 miesięcy.

Tutaj, nie ma się do czego przyczepić. Naprawdę, jeżeli masz zobowiązania, to warto spróbować!

 

Regulamin Promocji

Tabela Opłat i Prowizji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *