Kumulacja! Aż 550 zł za założenie i polecanie eKonta w mBanku!

Dawno nie było takiej promocji! Do zdobycia jest w kumulacji 550 zł za otwarcie, aktywne korzystanie i polecanie eKonta w mBanku. Promocja łączona dzieli się na 2 mniejsze akcje: „eKonto z premią – IV edycja”, w której możesz zgarnąć 150 zł w gotówce oraz „Twoje Konto z Bonusem i Premią”, gdzie otrzymasz max 400 zł, w tym 50 zł w bonie do Biedronki. Warunki są proste, niemniej trzeba trzymać się terminów, aby nic nie przeoczyć 🙂

Dla kogo jest promocja?

Ku uciesze powracających klientów mBanku, organizator skrócił (o rok) czas karencji uczestnictwa! Aby wziąć udział, od 1 stycznia 2017r. nie powinieneś posiadać żadnego konta indywidualnego, wspólnego ani oszczędnościowego o numerze rozliczeniowym:

●● 1140 2004 ●●●● ●●●● ●●●● ●●●● lub

●● 1140 2017 ●●●● ●●●● ●●●● ●●●●

Dodatkowo Twój wniosek nie jest w trakcie procesowania przez mBank.

Jak zyskać łatwe 150 zł + 150 zł w promocji łączonej?

Aby skutecznie skorzystać z oferty i zdobyć 150 zł, koniecznie zarejestruj się do 31 marca 2019r. Jak odpowiednio „rozgryźć” tę promocję?

 • Krok I – do 31 marca zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji. Załóż profil uczestnika i aktywuj go klikając na link wysłany w wiadomości mailowej. Następnie, wypełnij wniosek o eKonto poprzez swój profil uczestnika i za pośrednictwem link w zakładce „KONTO BONUS”. Wyraź zgody marketingowe i oświadczenia wymagane we wniosku.
 • Krok II – do 15 kwietnia 2019r. zawrzyj indywidualną umowę o konto wraz z kartą w promocji. Chodzi o to, abyś tylko Ty był posiadaczem rachunku bez osób trzecich. Ponadto, w ciągu 7 dni od zawarcia umowy, zapewnij wpływ na nowe konto w JEDNORAZOWYM przelewie na kwotę minimum 1000 zł. Ważne! Nie wypowiadaj umowy przynajmniej do 15 czerwca 2019r.
 • Krok III – w ciągu 2 miesięcy od daty otwarcia eKonta (np. w kwietniu i maju), powinieneś spełnić łącznie 2 aktywności, tj.:
  • dokonać 5 transakcji/miesięcznie kartą do konta, telefonem lub BLIKiem. Czyli płatności stacjonarne wchodzą w grę. Tu mamy plus od organizatora, bo liczy się ilość tych płatności, a nie suma, jaką wydasz 🙂,
  • (ta aktywność tylko w drugim miesiącu jest wymagana) zapewnić wpływ na nowe konto w JEDNORAZOWYM przelewie na kwotę minimum 1000 zł. Oczywiście, nie może to być przelew pomiędzy Twoimi rachunkami w mBanku. Najprościej, jeśli to będzie przelew z konta w innym banku, którego jesteś posiadaczem.

Jak uzyskać do 250 zł z programu poleceń?

Jeżeli spełnisz wszystkie powyższe czynności i zostaniesz zakwalifikowany do odebrania bonusów wysokości 300 zł, masz szansę na kolejne premie. Chodzi o proste polecanie eKonta w mBanku znajomym! Po zalogowaniu się do profilu uczestnika w zakładce „Program Polecający” możesz wygenerować link, który posłuży innym do złożenia wniosku o konto. Za jedno polecenie zyskasz 50 zł. Maksymalna ilość kont założonych z Twojego linku wynosi 5, czyli łącznie 250 zł do zgarnięcia! Niestety tutaj nie kwalifikują się osoby, które już założyły eKonto przed promocją.

Jak będzie wyglądało wydanie nagród? Pierwsza „za szybki wpływ”, w kwocie 100 zł za spełnienie wszystkich kroków w pierwszym miesiącu, czyli przykładowo w kwietniu. Druga „za transakcję”, 50 zł + do tego dochodzi kolejna promocja, za którą możesz uzyskać 100 zł w gotówce i 50 zł w bonach do Biedronki. Premia będzie przyznana za spełnienie wszystkich wymogów w drugim kolejnym miesiącu (w maju). Bonus za polecenia (do 250 zł) będzie wypłacony łącznie z pierwszą i drugą nagrodą. Czyli do końca czerwca.

Bonusy są wypłacane zawsze do końca następnego miesiąca po danym miesiącu aktywności na koncie.

WAŻNE! Do 24 czerwca 2019r. dostaniesz wiadomość o spełnieniu warunków wraz z linkiem, gdzie musisz uzupełnić swoje dane. Wystarczy, że dodatkowo podasz swój PESEL i nr nowego eKonta, które założyłeś w ramach promocji.

Podsumowanie – informacje o eKonto osobiste

Promowane eKonto osobiste est dobrym wyborem. Jakie są opłaty?

 • 0 zł – prowadzenie konta,
 • 0 zł – przelewy ELIXIR,
 • 0 zł – opłata za kartę do konta, jeśli wykonamy co najmniej 5 płatności bezgotówkowych miesięcznie (inaczej 4 zł),
 • 0 zł – za wypłaty z bankomatów mBanku, Euronetu, Planet Cash i BZ WBK na terenie Polski dla kwot powyżej 100 zł (jeśli chcemy wypłacić mniej prowizja wyniesie 1,3 zł).

W taryfie eKonto Plus różnica polega na płatnym prowadzeniu konta (5 zł), jeżeli nie wpłynie Ci na konto min. 1000 zł.

 

Regulamin Promocji „Twoje Konto z Bonusem i Premią”

Regulamin Promocji „eKonto z Premią – IV edycja”

Tabela Opłat i Prowizji

Komentarze (7)

  1. To dość trudne pytanie, ale wydaje mi się, że można spróbować, bo te dwa podmioty (mBank i Orange Finanse) mają osobne systemy.

 1. Czy można zrezygnować z karty debetowej po spełnieniu ostatniego warunku 5 płatności kartą i wpływu 1000zł ? żeby nie martwić się o opłaty bo samo konto jest darmowe?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *