Nawet 3 darmowe bilety do kina od PKO

Gratka dla wszystkich kinomaniaków, bo w banalny sposób możesz dostać 3 bilety do kina Cinema City albo Helios! PKO proponuje zarówno swoim nowym jak i stałym klientom całkowicie bezpłatne bilety do kina. Warunek, właściwie, jest tylko jeden.

Nie zwlekaj z zainstalowaniem IKO na swoim urządzeniu mobilnym!

Bank zachęca do instalacji i korzystania ze swojej aplikacji, więc w zamian za jej pobranie na telefon czy tablet dostaniesz bilety na dowolny seans 2D do zrealizowania w dowolnym kinie Cinema City lub Helios. Jeżeli masz już konto w PKO, aby skorzystać z tej promocji wystarczy:

  • do 15 października 2017 roku zainstalować IKO (możesz to zrobić TU);
  • zarejestrować się na stronie promocji.

Kiedy otrzymasz swoje bilety?

W ciągu 7 dni roboczych od zainstalowania w aplikacji pojawi się 1 kod, który można wymienić w wybranej przez siebie sieci kin na bilet. Jeżeli zainstalujesz IKO na kolejnych 2 urządzeniach mobilnych, otrzymasz aż 3 bilety. Na film możesz wybrać się do 30 października, inaczej kod przepadnie.

Zarejestruj się na stronie promocji banku PKO, aby zgarnąć nawet 3 bilety do kina.

Jeżeli chcesz zdobyć darmowe bilety, a nie masz jeszcze konta w PKO, bardzo łatwo je założysz. Zanim to zrobisz, warto przejrzeć inne wpisy na naszym blogu, dotyczące promocji oferowanych przez PKO dla nowych klientów. Na przykład darmowa kolacja dla dwojga, 100 zł premii oraz zniżka 20% na jedzenie na mieście. Wszystko w jednej promocji poniżej:

>>> Zgarnij 3 bilety do kina z PKO <<<

Kto pierwszy, ten lepszy

Polecam zrobić to już dzisiaj, ponieważ pula biletów do rozdania wynosi zaledwie 3000. Bank PKO ma do zaoferowania 2000 biletów do Cinema City i 1000 do Heliosa. Trzeba się spieszyć, bo takie promocje zawsze cieszą się bardzo dużą popularnością i bilety rozchodzą się jak ciepłe bułeczki.

Regulamin Promocji <<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *