Program antywirusowy ESET Security 1+1 Pack za otwarcie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas!

Bank BGŻ BNP Paribas wystartował z nową nietuzinkową promocją! Do wygrania jest super bezpieczny program antywirusowy ESET Security 1+1 Pack bezpłatny aż przez 2 lata! Aby go uzyskać należy założyć i czynnie korzystać z Konta Optymalnego. Promocja ograniczona pulą 1500 rejestracji, więc szybko się rozejdzie.

Dla kogo jest promocja?

Możesz zostać uczestnikiem promocji Konta Optymalnego, jeżeli jesteś NOWYM klientem banku. Co oznacza, że przynajmniej od 24 miesięcy nie jesteś właścicielem/współwłaścicielem żadnego z kont osobistych w BGŻ BNP Paribas. Dodatkowo, nie jest w fazie wnioskowania o rachunek. Jeżeli spełniasz te warunki, to spokojnie weź udział.

Jeśli poszukujesz dobrej oferty na kartą kredytową, to BGŻ BNP Paribas posiada ciekawą propozycję, w której możesz jeszcze zyskać: 300 zł do Biedronki za założenie karty kredytowej MasterCard!

Jak uzyskać darmowy antywirus na swój komputer?

Jak wszystkie promocje, tak i ta posiada ramy czasowe. Ostatni moment na rejestrację w promocje przypada na dzień 15 lutego 2019r. Oczywiście, im wcześniej skorzystasz, tym lepiej, ponieważ pula to 1500 zgłoszeń.

  • Krok I – wypełnij formularz na dedykowanej stronie promocji. Zaznacz wszystkie, wymagane zgody marketingowe, jak i upoważnienie banku do przekazania organizatorowi tej promocji informacji o zrealizowaniu czynności.
  • Krok II – następnie, na podanego przez Ciebie maila otrzymasz wiadomość z linkiem promocyjnym. Przekieruje Cię na stronę, gdzie trzeba złożyć wniosek o Konto Optymalne wraz z kartą. Pamiętaj, aby podać te same dane, co przy rejestracji (np.mail, telefon). Później, do 28 lutego za pośrednictwem kuriera, podpisz umowę o konto wraz z kartą debetową. Nie rozwiązuj do momentu przekazania wszystkich nagród! Inaczej bonus będzie nieważny.
  • Krok III do 10 marca aktywuj aplikację na telefonie GOmobile.
  • Krok IV – kolejno, w okresie od marca 2019r. do stycznia 2020r. zrealizuj co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 200 zł/miesięcznie kartą debetową. NIE MOŻE TO BYĆ BLIK, PayU, Dotpay, Przelewy24, a także transakcji o kodach MCC 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829! Jeśli nie jesteś pewien, czy Twój sklep posiada ten kod sprawdź na stronie.
  • Krok V – w miesiącach od marca 2019r. do lutego 2020r. zapewnij wpływy na swoje nowe konto na sumę min. 1000 zł/miesięcznie. Pamiętaj, że nie mogą to być wpłaty we wpłatomatach, przelew z Twoich rachunków w BGŻ BNP Paribas, ani z kart kredytowych.

Harmonogram nagród – terminarz aktywnego oprogramowania

„Bezpiecznie z kontem” został podzielony, wyjątkowo, bo aż na 13 części. Pierwsza premia (oprogramowanie na miesiąc kwiecień warte 14,87 zł) jest przyznawana za kroki od I do III. Tutaj, nie musisz realizować czynności z kroku IV ani V. Co oznacza, że bardzo łatwo możesz ją zgarnąć 🙂 O wygraniu bonusu, dowiesz się poprzez maila najpóźniej do 25 marca 2019r. Natomiast, bonus zostanie przekazany na Twojego maila do 27 marca w formie kodu wraz z instrukcją aktywacji oprogramowania.

Nagrody od drugiej do dwunastej (oprogramowanie na miesiąc od maja 2019r. do lutego 2020r. warte 14,87 zł) będą udzielone za wykonanie kroków od I do IV. Czyli nie musisz dokonywać wpłat na nowe konto 🙂 Jak będzie wyglądał terminarz aktywnego oprogramowania? Następująco:

Wiadomość zostanie Ci wysłana w ten sam sposób jak w poprzedniej premii do 18 dnia każdego kolejnego miesiąca. Zaś, bonusy będą wydawane do 27 dnia każdego miesiąca.

Trzynasta nagroda (na pewno nie pechowa :)) jest przyznana za spełnienie wszystkich kroków, wraz z V, czyli z wpływami. Aczkolwiek, tutaj, nie ma podziału na miesiące, oprogramowanie jest aktywne przez cały następny rok od kwietnia 2020r do marca 2021r.! Więc warto! Informacje o zdobyciu premii otrzymasz do 18 marca 2020r., a kod do 27 marca 2020r.

Podsumowanie – informacje o koncie

Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas to bardzo dobry produkt. Może być całkowicie darmowe, jeśli nie będziecie korzystali z wypłat gotówki w bankomatach innych niż Pl@net Cash oraz za granicą (oprócz bankomatów Grupy BNP Paribas oraz Global Alliance).

 

Regulamin promocji

Tabela Opłat i Prowizji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *