Były już bilety do kina po 10 zł, gratisowe wejściówki za płatność portfelem elektronicznym czy bilety za wyrobienie karty kredytowej, a to wciąż nie wszystko. Regularnie pojawiają się nowe promocje w kinach, a banki, proponując kupony lub zniżki, zachęcają by z nich skorzystać. Na stronie Bonusiak zawsze znajdziesz aktualne promocje do kina dla klientów banków. Które banki podejmują się współpracy z kinami i na jakich warunkach można zyskać na promocji? O tym tutaj piszemy, dlatego często do nas zaglądaj!

100 zł w bonach do Sodexo lub 2 bilety do Cinema City za założenie Konta Jakie Chcę w BZ WBK!

Cinema City Promocje w kinach Zakończone promocje Więcej

BZ WBK zachęca klientów nowymi promocjami. Właśnie wystartowała atrakcyjna oferta dla fanów Sodexo (2×50 zł bon na zakupy) oraz Kinomaniaków (2 bilety do Cinema City). Wystarczy otworzyć Konto Jakie Chcę, dokonać 1 płatności bezgotówkowej, a jedna z nagród znajdzie się u Ciebie! Oferta tylko do 30 kwietnia 2018r.

0 Komentarzy

Zapłać kartą, dostaniesz bilet do kina. Czemu nie! Banki znowu zaskakują

Kino jest dobrą kartą przetargową, na co wskazuje popularność promocji bankowych, związanych z biletami na filmy i zniżkami na przekąski. Trudno jest się oprzeć darmowej wejściówce na premierę, zwłaszcza gdy w zamian wystarczy dokonać płatności kartą, wpłacić nowe środki albo po prostu założyć konto w banku. Bonusiak codziennie sprawdza, jakie promocje w kinach łączą się z promocjami bankowymi. Te najlepsze, najciekawsze opisujemy na naszej stronie. Tu dowiesz się, kto może zostać uczestnikiem i zyskać darmowe bilety do kina, a kto może liczyć co najwyżej na gratisowe 10 zł za płatność elektronicznym portfelem. Dobre i to, więc koniecznie śledź Bonusiaka! Znajdziesz u nas regulamin każdej promocji z wyczerpującymi objaśnieniami zasad, co oszczędzi Twój czas na wyszukiwanie haczyków zapisanych małym druczkiem. My niczego nie przegapimy! Jeżeli interesują Cię promocje do kina, zobacz, jakie oferty specjalne przygotowały banki i sam oceń, czy opłaci Ci się z nich skorzystać.