Ekipa Bonusiaka stara się, żeby żadna kampania promocyjna banków nie uszła uwadze naszych Czytelników. Tutaj zbieramy promocje Cinema City, czyli popularnej sieci kin, działającej w porozumieniu z wybranymi bankami. Zyskaj tańsze bilety do kina, bony na popcorn i gratisowe wejściówki dla znajomych, wykorzystując różne oferty bankowe. Kiedy pojawią się nowe promocje w kinie Cinema City, jako pierwsi Cię o tym poinformujemy. Zaglądaj na naszą stronę, a na pewno nie przegapisz okazji na tańsze bilety do Cinema City.

100 zł w bonach do Sodexo lub 2 bilety do Cinema City za założenie Konta Jakie Chcę w BZ WBK!

Cinema City Promocje w kinach Zakończone promocje Więcej

BZ WBK zachęca klientów nowymi promocjami. Właśnie wystartowała atrakcyjna oferta dla fanów Sodexo (2×50 zł bon na zakupy) oraz Kinomaniaków (2 bilety do Cinema City). Wystarczy otworzyć Konto Jakie Chcę, dokonać 1 płatności bezgotówkowej, a jedna z nagród znajdzie się u Ciebie! Oferta tylko do 30 kwietnia 2018r.

0 Komentarzy

Wiemy, które banki płacą klientom Cinema City! Może Ty też skorzystasz z promocji?

Wybrane banki proponują zniżki i ekstra rabaty dla tych, którzy chętnie odwiedzają kino. W ramach oferty specjalnej, atrakcyjne Cinema City promocje łączą się ze zbieraniem punktów na kartach kredytowych, płatnościami kartą oraz zakładaniem nowych kont. Bonusiak jak zwykle nie zawiódł swoich najwierniejszych Czytelników. Dla Was przeprowadziliśmy wymagający research, sprawdzając, jakie banki obecnie współpracują z kinami. Na naszej stronie opisujemy promocje w Cinema City, a także w innych znanych sieciach kinowych. Omawiamy strategie marketingowe stosowane przez banki, działające w porozumieniu z Cinema City. Jeśli przeanalizowane przez nas promocje w kinie okazują się korzystne dla klientów danego banku, z przyjemnością zamieszczamy je w bazie Bonusiaka. Sprawdź, czy w tej chwili trwają promocje Cinema City, w których możesz wziąć udział. Żeby poznać szczegóły, przejrzyj regulamin upatrzonej oferty bankowej i zobacz, co na jej temat piszą inni. Zapraszamy!