Smartfon Xiaomi Redmi 6A 16 GB za założenie karty kredytowej Citi Simplicity w Citibanku!

Super promocja od Citibanku! Coś dla gadżeciarzy 🙂 Do zgarnięcia jest nowiutki smartfon Xiaomi Redmi 6A o pojemności 16 GB w zamian za wyrobienie darmowej karty kredytowej Citi Simplicity! Oferta godna uwagi, ponieważ smartfon jest wysoko oceniany, a jego wartość rynkowa to 449 zł! Sprawdź szczegóły.

Kto może wziąć udział?

Uczestnikiem promocji może być każdy, kto od 1 czerwca 2015r. nie jest właścicielem żadnej karty kredytowej w Citibanku. Dodatkowo, niezbędne, abyś miał:

  • minimum 21 lat, dochód min. 1200 zł netto oraz zatrudnienie w obecnej pracy przynajmniej 3 miesiące,
  • jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, to min. 25 lat i 2 lata funkcjonowania firmy.

To są już wszystkie warunki uczestnictwa.

Jak zgarnąć smartfona?

Na rejestrację w promocji czasu masz dość sporo, bo do 24 kwietnia 2019r. Nagroda będzie Twoja, jeżeli spełnisz te kroki:

  • Krok I – zgłoś się do promocji poprzez wypełnienie formularza na dedykowanej stronie promocyjnej. Tak, jak wspominałam do 24 kwietnia. Po kilku dniach skontaktuje się z Tobą doradca bankowy w celu wypełnienia dalszej części wniosku o kartę. Pamiętaj, aby podczas tej rozmowy wyrazić zgody na:
    • przetwarzanie przez bank danych osobowych w celu informowania o produktach i usługach oferowanych przez podmioty współpracujące z bankiem w trakcie trwania umowy,
    • otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych.

Doradca powinien Cię jeszcze poinformować o odpowiednim dokumencie, potwierdzającym Twój dochód, byś go przesłał do banku. Takie procedury weryfikacyjne.

  • Krok II – najpóźniej do 3-go miesiąca od daty podpisania umowy, przynajmniej 1 raz zaloguj się do Citibank Online, albo aplikacji Citi Mobile. Najlepiej zrób to od razu 🙂
  • Krok III – w ciągu 3 miesięcy od zawarcia umowy o kartę, dokonaj kilku transakcji bezgotówkowych o łącznej wartości 1500 zł, kartą główną, dodatkową lub nośnikiem zbliżeniowym Oczywiście, możesz tutaj płacić w różnych punktach i na dowolną kwotę. Chodzi o to, aby liczba transakcji się zgadzała 🙂 Proste, prawda? Jedna rzecz. Nie mogą to być przelewy z rachunku.

Coś więcej o nagrodzie …

Do wygrania jest smartfon Xiaomi Redmi 6A o wartości 449 zł, który jest objęty standardową, 24-miesięczną gwarancją. Nie ma żadnej ściemy. O otrzymaniu bonusu dowiesz się maksymalnie do końca następnego miesiąca po spełnieniu warunków oferty. Zajrzyj do Wiadomości w Citibank Online, a tam będzie info. A smartfon będzie wysłany na podany przez Ciebie adres do 60 dni od daty dostarczenia wiadomości.

Podsumowanie

Promocja jest w porządku, ale zastanawiasz się co oznacza RRSO 10,74% podane na stronie promocyjnej? Otóż, jest to zabieg konieczny, aby każdy był świadomy, jakie odsetki Ci grożą, jeśli nie będziesz spłacał zaległości na karcie w terminie. Reprezentatywny przykład jest na bazie spłaty zadłużenia przez aż 12 miesięcy. Aczkolwiek, korzystając z tego produktu rozsądnie, jesteś w stanie nie ponieść żadnych kosztów z tytułu jej użytkowania. Pod warunkiem spłat terminowych, czyli bezodsetkowych. Szczegóły, jak to zrobić znajdziesz na swojej umowie o kartę. Dodatkowo, karta Citi Simplicity jest zdecydowanie NAJLEPSZYM wyborem, bo nie ponosisz opłat miesięcznych ani rocznych za nią. Ważne, abyś nie korzystał z funkcji dodatkowych, tj. Citiphone, karta dodatkowa wydawana do głównej itp. To są opcje płatne.

 

Regulamin Promocji

Tabela Opłat i Prowizji

 

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *