Regularnie startują nowe promocje bankowe, które są doskonałą okazją na zdobycie dodatkowych pieniędzy. Zarabianie na bankach staje się coraz popularniejszym sposobem dorobienia, dlatego czemu z niego nie skorzystać? W Bonusiaku znajdziesz wszystkie godne uwagi, aktualne oferty, umożliwiające zarabianie na produktach bankowych. Wyjaśniamy co i jak, analizujemy, czy dana promocja opłaca się w praktyce oraz podpowiadamy, jak zarobić na bankach. Znajdziecie u nas przeróżne nagrody proponowane przez banki, zarówno dla nowych, jak i stałych klientów. Zapraszamy!

3,5% na e-Lokacie do 1 000 000 zł w Getin Banku! – edycja 6

Getin Bank Promocje bankowe Promocje kont bankowych Zarabiaj na bankach Więcej

Getin Bank ponowił dobrą promocję z lokatą! W 6 edycji „Lokata/e-Lokata na Nowe Środki VII” możesz uzyskać oprocentowanie 3,5% w skali roku na 4 miesiące. Wystarczy, że otworzysz lokatę i wpłacisz do 1 000 000 zł. Nie zwlekaj z decyzją, ponieważ te promocję trwają bardzo krótko.

0 Komentarzy

2,7% na Koncie Oszczędnościowym Profit do 100 000 zł w banku Millennium! – XII edycja

Millennium Promocje bankowe Promocje kont bankowych Zarabiaj na bankach Więcej

Bank Millennium zaktualizował swoją świetną promocję konta oszczędnościowego Profit! Tym razem za wpłacenia nowych środków w kwocie do 100 000 zł możesz otrzymać oprocentowanie konta aż 2,7% w skali roku! Oferta trwa przez 92 dni od momentu wpłacenia pierwszych środków. Sprawdź!

0 Komentarzy

Smartfon Xiaomi Redmi 6A 16 GB za założenie karty kredytowej Citi Simplicity w Citibanku!

Citibank handlowy Citibank handlowy Kart kredytowych Promocje bankowe Promocje kredytowe Zarabiaj na bankach Więcej

Super promocja od Citibanku! Coś dla gadżeciarzy 🙂 Do zgarnięcia jest nowiutki smartfon Xiaomi Redmi 6A o pojemności 16 GB w zamian za wyrobienie darmowej karty kredytowej Citi Simplicity! Oferta godna uwagi, ponieważ smartfon jest wysoko oceniany, a jego wartość rynkowa to 449 zł! Sprawdź szczegóły.

0 Komentarzy

200 zł za otwarcie Konta 360° w Banku Millennium!

Millennium Promocje bankowe Promocje kont bankowych Zarabiaj na bankach Więcej

Bank Millennium startuje z nowymi promocjami! Dziś w ofercie „200 zł na Nowy Rok” promuje bardzo korzystne Konto 360° oraz Konto 360° Student. Za założenie konta, łącznie 3 płatności bezgotówkowe oraz wpływy na 1000 zł/miesięcznie masz szansę zgarnąć 200 zł w gotówce i konto mieć ZA DARMO! Ponadto, sprawdź atrakcyjne promocje 200 zł z kartą kredytową Millennium oraz konta oszczędnościowego 2,7% w skali roku.

0 Komentarzy

200 zł za otwarcie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas! – „Zimowy Bonus”

BGŻ BNP Paribas Promocje bankowe Promocje kont bankowych Zarabiaj na bankach Więcej

Właśnie rozpoczęła się promocja „Zimowy Bonus” od BGŻ BNP Paribas, w której możesz zyskać 200 zł w gotówce! Aby zgarnąć premię, organizator zachęca do otwarcia Konta Optymalnego, dokonania kilku płatności kartą i zapewnienia wpływów. Spiesz się, bo jest tylko 1500 rejestracji!

0 Komentarzy

Zarabianie na bankach – o co chodzi i jak to w ogóle działa? Bonusiak wyjaśnia!

Sprawa jest prosta: nauczymy Cię, jak zarabiać na bankach. Zainteresowany? Pewnie zastanawiasz się teraz, w czym tkwi haczyk i czy to możliwe, żeby potężne instytucje prowadzące rachunki milionów Polaków, dawały coś za darmo. Spieszymy z wyjaśnieniem: banki regularnie rozpoczynają kampanie i obmyślają ciekawe promocje, mające na celu przyciągnięcie do banku nowych klientów oraz utrzymanie tych stałych. Ofert jest tak wiele, że przeciętny Kowalski może się pogubić. W Bonusiaku zbieramy wyselekcjonowane, sprawdzone promocje i prezentujemy je tak, żeby warunki udziału i korzyści z niego płynące, były w pełni zrozumiałe dla każdego. Na bieżąco aktualizujemy naszą listę aktualnych okazji sprawiając, że zarabianie na bankach staje się ulubioną metodą na zdobycie ekstra pieniędzy przez wielu z Was. Na naszej stronie Bonusiak możesz się czuć w pełni swobodnie. Niczego Ci nie narzucamy, nie jesteś zobowiązany do udziału w żadnej promocji. My po prostu dostarczamy spis ofert, pokazując Ci możliwości zarobku. Zarabiaj na bankach lub tylko obserwuj, a gdy będziesz zdecydowany, skorzystaj z tej promocji, która będzie dla Ciebie najkorzystniejsza.