Regularnie startują nowe promocje bankowe, które są doskonałą okazją na zdobycie dodatkowych pieniędzy. Zarabianie na bankach staje się coraz popularniejszym sposobem dorobienia, dlatego czemu z niego nie skorzystać? W Bonusiaku znajdziesz wszystkie godne uwagi, aktualne oferty, umożliwiające zarabianie na produktach bankowych. Wyjaśniamy co i jak, analizujemy, czy dana promocja opłaca się w praktyce oraz podpowiadamy, jak zarobić na bankach. Znajdziecie u nas przeróżne nagrody proponowane przez banki, zarówno dla nowych, jak i stałych klientów. Zapraszamy!

Do 500 zł za polecenie Konta Proste Zasady oraz 50 zł dla Nowego klienta w Getin Banku! – edycja II

Getin Bank Promocje kont bankowych Zarabiaj na bankach Więcej

Getin Bank znów zachęca do polecania Konta Proste Zasady! Jako obecny klient możesz zgarnąć w sumie 500 zł za polecenie konta 5 osobom. Natomiast Twój znajomy (Polecony) może otrzymać 50 zł za skorzystanie z twojego linku i otwarcie bardzo korzystnego rachunku. Dodatkowo, powinien przelewać na nowe konto po 1000 zł przez 3 miesiące i bonus będzie Wasz!

0 Komentarzy

Do 140 zł za otwarcie konta Direct/Komfort lub Mobi w ING Banku Śląskim!

ING Promocje bankowe Promocje kont bankowych Zarabiaj na bankach Więcej

Znów wystartowała promocja w ING Banku Śląskim, w której zyskujesz do 140 zł w gotówce za otwarcie i aktywne użytkowanie jednego z kont z Lwem do wyboru – Direct lub Komfort. Jeśli jesteś przed 26 rokiem życia – Mobi. Dodatkowo, należy założyć konto oszczędnościowe i dokonać kilku płatności bezgotówkowych i bonus będzie Twój!

1 Komentarz

300 zł do Sodexo za założenie konta firmowego w BGŻ BNP Paribas!

BGŻ BNP Paribas Bony / Voucher Promocje bankowe Promocje konto firmowe Zarabiaj na bankach Więcej

BGŻ BNP Paribas wystartował z nową promocją, tym razem dla przedsiębiorców. Tutaj, w łatwy sposób możesz zyskać voucher o wartości aż 300 zł do Sodexo, jeśli otworzysz konto firmowe wraz z kartą bankomatową i zainstalujesz terminal płatniczy POS.

0 Komentarzy

3% zwrotu za paliwo i 1% za zakupy na TurboKARCIE od Santandera!

Kart kredytowych Promocje bankowe Promocje kredytowe Santander Consumer Bank Zarabiaj na bankach Więcej

Wystartowała bardzo ciekawa propozycja od Santander Consumer Banku odnośnie TurboKARTY kredytowej. Bank przypomina się z ofertą, którą rozpoczął już ponad 3 lata temu. Dzięki programowi „Zakupy do pełna” zyskasz aż 3% zwrotu za paliwo na dowolnej sieci stacji benzynowej oraz 1% za jakiekolwiek zakupy dokonane kartą kredytową lub kartą dodatkową. Jedyne, co powinieneś zrobić, aby otrzymać premię to regularnie spłacać kartę i płacić bezgotówkowo.

0 Komentarzy

Do 200 zł za otwarcie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas!

Bez kategorii BGŻ BNP Paribas Promocje bankowe Promocje kont bankowych Zarabiaj na bankach Więcej

BGŻ BNP Paribas znów zaciekawia kolejną edycją promocji! „Korzystnie w koncie” to oferta, w której możesz zyskać 200 zł w gotówce. Nagroda będzie Twoja, jeśli założysz darmowe Konto Optymalne oraz dokonasz kilka płatności bezgotówkowych i zasilisz konto. Dodam, że ostatnia edycja tej oferty rozeszła się momentalnie.

0 Komentarzy

Zarabianie na bankach – o co chodzi i jak to w ogóle działa? Bonusiak wyjaśnia!

Sprawa jest prosta: nauczymy Cię, jak zarabiać na bankach. Zainteresowany? Pewnie zastanawiasz się teraz, w czym tkwi haczyk i czy to możliwe, żeby potężne instytucje prowadzące rachunki milionów Polaków, dawały coś za darmo. Spieszymy z wyjaśnieniem: banki regularnie rozpoczynają kampanie i obmyślają ciekawe promocje, mające na celu przyciągnięcie do banku nowych klientów oraz utrzymanie tych stałych. Ofert jest tak wiele, że przeciętny Kowalski może się pogubić. W Bonusiaku zbieramy wyselekcjonowane, sprawdzone promocje i prezentujemy je tak, żeby warunki udziału i korzyści z niego płynące, były w pełni zrozumiałe dla każdego. Na bieżąco aktualizujemy naszą listę aktualnych okazji sprawiając, że zarabianie na bankach staje się ulubioną metodą na zdobycie ekstra pieniędzy przez wielu z Was. Na naszej stronie Bonusiak możesz się czuć w pełni swobodnie. Niczego Ci nie narzucamy, nie jesteś zobowiązany do udziału w żadnej promocji. My po prostu dostarczamy spis ofert, pokazując Ci możliwości zarobku. Zarabiaj na bankach lub tylko obserwuj, a gdy będziesz zdecydowany, skorzystaj z tej promocji, która będzie dla Ciebie najkorzystniejsza.