Regularnie startują nowe promocje bankowe, które są doskonałą okazją na zdobycie dodatkowych pieniędzy. Zarabianie na bankach staje się coraz popularniejszym sposobem dorobienia, dlatego czemu z niego nie skorzystać? W Bonusiaku znajdziesz wszystkie godne uwagi, aktualne oferty, umożliwiające zarabianie na produktach bankowych. Wyjaśniamy co i jak, analizujemy, czy dana promocja opłaca się w praktyce oraz podpowiadamy, jak zarobić na bankach. Znajdziecie u nas przeróżne nagrody proponowane przez banki, zarówno dla nowych, jak i stałych klientów. Zapraszamy!

200 zł za założenie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas! – „Konto plus premia”

BGŻ BNP Paribas Promocje bankowe Promocje kont bankowych Zarabiaj na bankach Więcej

Wystartowała okazyjna promocja od BGŻ BNP Paribas. W „Konto plus premia” za otwarcie Konta Optymalnego i parę standardowych operacji na koncie, uzyskasz 200 zł! Jak zawsze warto się szybko decydować, bo nie dość, że termin oferty jest krótki, to ilość zgłoszeń ograniczona do 1500!

0 Komentarzy

Zarabianie na bankach – o co chodzi i jak to w ogóle działa? Bonusiak wyjaśnia!

Sprawa jest prosta: nauczymy Cię, jak zarabiać na bankach. Zainteresowany? Pewnie zastanawiasz się teraz, w czym tkwi haczyk i czy to możliwe, żeby potężne instytucje prowadzące rachunki milionów Polaków, dawały coś za darmo. Spieszymy z wyjaśnieniem: banki regularnie rozpoczynają kampanie i obmyślają ciekawe promocje, mające na celu przyciągnięcie do banku nowych klientów oraz utrzymanie tych stałych. Ofert jest tak wiele, że przeciętny Kowalski może się pogubić. W Bonusiaku zbieramy wyselekcjonowane, sprawdzone promocje i prezentujemy je tak, żeby warunki udziału i korzyści z niego płynące, były w pełni zrozumiałe dla każdego. Na bieżąco aktualizujemy naszą listę aktualnych okazji sprawiając, że zarabianie na bankach staje się ulubioną metodą na zdobycie ekstra pieniędzy przez wielu z Was. Na naszej stronie Bonusiak możesz się czuć w pełni swobodnie. Niczego Ci nie narzucamy, nie jesteś zobowiązany do udziału w żadnej promocji. My po prostu dostarczamy spis ofert, pokazując Ci możliwości zarobku. Zarabiaj na bankach lub tylko obserwuj, a gdy będziesz zdecydowany, skorzystaj z tej promocji, która będzie dla Ciebie najkorzystniejsza.