Konto firmowe należy wybrać rozważnie, w oparciu o potrzeby prowadzonej przez siebie działalności. Warto się zastanowić, czy będziemy wykonywać przelewy międzynarodowe, płatności kartą, wypłaty z bankomatów… Uwzględnić trzeba także oprocentowanie i dodatkowe opłaty za prowadzenie konta. Dopiero mając ogólny obraz oczekiwań można sprawdzać, jaka promocja obowiązuje w danym banku. Jeśli wszystkie warunki są spełnione przez kilka placówek, promocja może okazać się punktem decydującym. Na stronie Bonusiak znajdziesz najświeższe oferty banków, również te skierowane do przedsiębiorców.

100 zł za otwarcie darmowego rachunku mBiznes Konto Standard w mBanku! – edycja V

mBank Promocje bankowe Promocje konto firmowe Zarabiaj na bankach Więcej

mBank wystartował z nową edycją promocji „Proste konto i 100 zł zwrotu” dla przedsiębiorców. Załóż darmowe mBiznes Konto Standard i wygraj 100 zł premii! Twoje konto będzie przez całe 24 miesiące darmowe (oczywiście najczęstsze usługi, więc możesz sprawdzić, czy to Ci się opłaca).

0 Komentarzy

Założenie konta firmowego jest bardzo istotne. Skorzystaj z podpowiedzi Bonusiaka

Żeby firma wystartowała z przytupem, konieczne jest otworzenie rachunku bankowego. W tym celu trzeba wybrać bank, najlepiej taki, w którym konto firmowe będzie bezpłatne. Dodatkowe bonusy też są mile widziane. Dobra promocja to np. nieodpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów lub premiowany wysoki stan konta (opcje przydatne zwłaszcza w dużych firmach). Zwroty za przelewy oraz darmowe wyciągi to kolejne udogodnienia. Konto firmowe rządzi się swoimi prawami, więc zanim otworzymy nowy rachunek, z góry określmy swoje wymogi. Na naszej stronie Bonusiak, regularnie zamieszczamy aktualne promocje bankowe. Wśród nich nie brakuje ofert skierowanych do osób posiadających własny biznes. Nie prowadzimy rankingu, żeby niczego Wam nie narzucać. W zamian za to przedstawiamy najlepsze oferty pozwalając, żeby dobra promocja sama zachęciła Cię do skorzystania z niej. Bonusiak udostępnia bazę ofert bankowych dla przedsiębiorców i klientów indywidualnych.