Banki udzielające kredytów gotówkowych często oferują swoim klientom kredyt na atrakcyjnych warunkach. Specjalne kampanie mają zachęcić do korzystania z danych ofert, te jednak nie zawsze okazują się korzystne. W Bonusiaku szczegółowo sprawdzamy, do czego zobowiązana jest osoba biorąca kredyt w określonym banku. Obserwujemy rynek bankowy i przyglądamy się strategiom marketingowym, co pozwala nam wybierać dla Was wyłącznie najlepsze promocje kredytowe. Jeśli zależy Ci na szybkiej gotówce, którą łatwo będzie spłacić, przejrzyj zebrane przez nas oferty.

Smartfon Xiaomi Redmi 6A 16 GB za założenie karty kredytowej Citi Simplicity w Citibanku!

Citibank handlowy Citibank handlowy Kart kredytowych Promocje bankowe Promocje kredytowe Zarabiaj na bankach Więcej

Super promocja od Citibanku! Coś dla gadżeciarzy 🙂 Do zgarnięcia jest nowiutki smartfon Xiaomi Redmi 6A o pojemności 16 GB w zamian za wyrobienie darmowej karty kredytowej Citi Simplicity! Oferta godna uwagi, ponieważ smartfon jest wysoko oceniany, a jego wartość rynkowa to 449 zł! Sprawdź szczegóły.

4 komentarze

Niskie oprocentowanie, limit zadłużenia, dogodne raty – tym kuszą nas banki

Zdajemy sobie sprawę z tego, że w dzisiejszych czasach kredyt gotówkowy dla wielu ludzi oznacza godny start w przyszłość. Bez pieniędzy ciężko jest rozpocząć samodzielne życie, dlatego kredytobiorców przybywa, a banki to wykorzystują. Analizując promocje kredytowe udzielane przez popularne oraz mniej znane placówki bankowe, oddajemy do Waszej dyspozycji aktualne oferty dla osób zainteresowanych kredytem. Każda promocja zobowiązuje w inny sposób, który mu przystępnie opisujemy. Wyjaśniamy, co się opłaca, przestrzegamy przed podejrzanymi „okazjami”. Zależy nam na tym, żeby kredyt, który weźmiecie, był dla Was maksymalnie korzystny. Bonusiak działa w interesie klientów banków! Przeglądaj naszą bazę ofert, obejmującą promocje kredytowe, a na pewno mądrze wybierzesz. Porównuj ze sobą obowiązujące kampanie, żeby skorzystać z tej najlepszej. W Bonusiaku doradzamy Wam, jakich sztuczek stosowanych przez banki się wystrzegać, żeby na tym nie stracić. Jeśli pojawia się tutaj promocja na kredyt, to oznacza, że jest ona na tyle atrakcyjna, by się z nią zapoznać. Zapraszamy do przeglądania Bonusiaka.