Banki udzielające kredytów gotówkowych często oferują swoim klientom kredyt na atrakcyjnych warunkach. Specjalne kampanie mają zachęcić do korzystania z danych ofert, te jednak nie zawsze okazują się korzystne. W Bonusiaku szczegółowo sprawdzamy, do czego zobowiązana jest osoba biorąca kredyt w określonym banku. Obserwujemy rynek bankowy i przyglądamy się strategiom marketingowym, co pozwala nam wybierać dla Was wyłącznie najlepsze promocje kredytowe. Jeśli zależy Ci na szybkiej gotówce, którą łatwo będzie spłacić, przejrzyj zebrane przez nas oferty.

350 zł w bonach do CircleK/Decathlon/Douglas/RTV Euro AGD za założenie karty kredytowej Citi Simplicity!

Bony / Voucher Citibank handlowy Citibank handlowy Kart kredytowych Promocje bankowe Promocje kredytowe Zarabiaj na bankach Więcej

Citibank znów rozdaje cenne punkty w programie Priceless Specials. Teraz do zgarnięcia jest aż 21 000 punktów! Jeśli założysz darmową kartę kredytową Citi Simplicity oraz dokonasz płatności na 500 zł w miesiącu otrzymujesz punkty o wartości aż 350 zł! Możesz je zrealizować w szerokiej gamie markowych ofert, np. w CircleK, Decathlon, RTV Euro AGD i wiele innych.

4 komentarze

400 zł do Allegro za założenie karty kredytowej Mastercard w BGŻ BNP Paribas!

BGŻ BNP Paribas Bony / Voucher Kart kredytowych Promocje bankowe Promocje kredytowe Zarabiaj na bankach Więcej

Wystartowała kolejna edycja programu mamBONUS w BGŻ BNP Paribas. Nagrodą jest aż 400 zł do wydania na Allegro.pl! Załóż kartę kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold, dokonaj kilku płatności bezgotówkowych kartą w ciągu 4 miesięcy i bonus będzie Twój! Uwaga, Promocja ograniczoną pulą 4000 rejestracji.

3 komentarze

Smartfon Xiaomi Redmi 6A 16 GB za założenie karty kredytowej Citi Simplicity w Citibanku!

Citibank handlowy Citibank handlowy Kart kredytowych Promocje bankowe Promocje kredytowe Zarabiaj na bankach Więcej

Super promocja od Citibanku! Coś dla gadżeciarzy 🙂 Do zgarnięcia jest nowiutki smartfon Xiaomi Redmi 6A o pojemności 16 GB w zamian za wyrobienie darmowej karty kredytowej Citi Simplicity! Oferta godna uwagi, ponieważ smartfon jest wysoko oceniany, a jego wartość rynkowa to 449 zł! Sprawdź szczegóły.

4 komentarze

3% zwrotu za paliwo i 1% za zakupy na TurboKARCIE od Santandera!

Kart kredytowych Promocje bankowe Promocje kredytowe Santander Consumer Bank Zarabiaj na bankach Więcej

Wystartowała bardzo ciekawa propozycja od Santander Consumer Banku odnośnie TurboKARTY kredytowej. Bank przypomina się z ofertą, którą rozpoczął już ponad 3 lata temu. Dzięki programowi „Zakupy do pełna” zyskasz aż 3% zwrotu za paliwo na dowolnej sieci stacji benzynowej oraz 1% za jakiekolwiek zakupy dokonane kartą kredytową lub kartą dodatkową. Jedyne, co powinieneś zrobić, aby otrzymać premię to regularnie spłacać kartę i płacić bezgotówkowo.

0 Komentarzy

Niskie oprocentowanie, limit zadłużenia, dogodne raty – tym kuszą nas banki

Zdajemy sobie sprawę z tego, że w dzisiejszych czasach kredyt gotówkowy dla wielu ludzi oznacza godny start w przyszłość. Bez pieniędzy ciężko jest rozpocząć samodzielne życie, dlatego kredytobiorców przybywa, a banki to wykorzystują. Analizując promocje kredytowe udzielane przez popularne oraz mniej znane placówki bankowe, oddajemy do Waszej dyspozycji aktualne oferty dla osób zainteresowanych kredytem. Każda promocja zobowiązuje w inny sposób, który mu przystępnie opisujemy. Wyjaśniamy, co się opłaca, przestrzegamy przed podejrzanymi „okazjami”. Zależy nam na tym, żeby kredyt, który weźmiecie, był dla Was maksymalnie korzystny. Bonusiak działa w interesie klientów banków! Przeglądaj naszą bazę ofert, obejmującą promocje kredytowe, a na pewno mądrze wybierzesz. Porównuj ze sobą obowiązujące kampanie, żeby skorzystać z tej najlepszej. W Bonusiaku doradzamy Wam, jakich sztuczek stosowanych przez banki się wystrzegać, żeby na tym nie stracić. Jeśli pojawia się tutaj promocja na kredyt, to oznacza, że jest ona na tyle atrakcyjna, by się z nią zapoznać. Zapraszamy do przeglądania Bonusiaka.