Wiele osób ma karty kredytowe, ale nie wszyscy wiedzą, że na ich posiadaniu można zarabiać. Team Bonusiak już od lat interesuje się ofertami bankowości, dzięki czemu potrafimy odnajdywać promocje kart kredytowych i odróżniać te atrakcyjne od tych, z których lepiej nie korzystać. A wszystko po to, żeby nasza baza z promocjami była rzetelna, obiektywna do granic możliwości. Jeśli chcesz, żeby wybrana przez Ciebie karta kredytowa przynosiła zyski, dowiedz się więcej, czytając artykuły, nad którymi pracowali nasi specjaliści od promocji.

Smartfon Xiaomi Redmi 6A 16 GB za założenie karty kredytowej Citi Simplicity w Citibanku!

Citibank handlowy Citibank handlowy Kart kredytowych Promocje bankowe Promocje kredytowe Zarabiaj na bankach Więcej

Super promocja od Citibanku! Coś dla gadżeciarzy 🙂 Do zgarnięcia jest nowiutki smartfon Xiaomi Redmi 6A o pojemności 16 GB w zamian za wyrobienie darmowej karty kredytowej Citi Simplicity! Oferta godna uwagi, ponieważ smartfon jest wysoko oceniany, a jego wartość rynkowa to 449 zł! Sprawdź szczegóły.

4 komentarze

Promocje obejmujące karty kredytowe. Bonusiak wie o nich wszystko!

Zarobić można na wyrobieniu karty kredytowej oraz na korzystaniu z niej, a im większa jest aktywność użytkownika, tym więcej środków wpływa na jego konto. Szczegóły powodujące, że dana promocja się opłaca są na tyle różnorodne, że czasem ciężko jest się odnaleźć w nadmiarze ofert. Karty kredytowe to dziś obowiązkowy element w portfelu każdego, kto uwielbia wydawać pieniądze. Dlatego tak bardzo popularne są promocje kart płatniczych, zwłaszcza te, w ramach których można otrzymać ciekawe nagrody za wyrobienie karty. Bonusiak systematycznie sprawdza, jakie banki pozwalają zyskać swoim klientom. Tutaj umieszczamy najciekawsze oferty. Jednych przekonają bony rabatowe do sklepów, innych darmowe bilety do kina. Większość wybierze gotówkę, najlepiej taką, która nie będzie jednorazowa. Im więcej gratisów przygotował bank, tym bardziej prawdopodobne, że to jego promocja zwycięży z konkurencyjną ofertą. U nas nie musisz długo szukać – promocje kart kredytowych zebraliśmy w jednym miejscu, tworząc przejrzystą bazę dostępną dla każdego.