Karta kredytowa to opcja ratunkowa dla wszystkich z nas, którym często pod koniec miesiąca brakuje gotówki. Citi Handlowy wychodzi na przeciw oczekiwaniom wymagającym miłośnikom wydawania, oferując zachęcające promocje. Nasz Bonusiak opracował system, według którego analizuje promocje bankowe, również te dotyczące kart kredytowych. Tutaj sprawdzamy, czy Citibank ma obecnie coś ciekawego do zaproponowania swoim klientom. Zapraszamy na poszukiwanie promocji, w których karta kredytowa jest na pierwszym planie.

Smartfon Xiaomi Redmi 6A 16 GB za założenie karty kredytowej Citi Simplicity w Citibanku!

Citibank handlowy Citibank handlowy Kart kredytowych Promocje bankowe Promocje kredytowe Zarabiaj na bankach Więcej

Super promocja od Citibanku! Coś dla gadżeciarzy 🙂 Do zgarnięcia jest nowiutki smartfon Xiaomi Redmi 6A o pojemności 16 GB w zamian za wyrobienie darmowej karty kredytowej Citi Simplicity! Oferta godna uwagi, ponieważ smartfon jest wysoko oceniany, a jego wartość rynkowa to 449 zł! Sprawdź szczegóły.

4 komentarze

Czy Citibank ma kartę kredytową dla Ciebie? Nie każda promocja jest bezpieczna!

Przede wszystkim, żeby karta kredytowa została nam przyznana, należy spełnić wymagania stawiane przez bank. Odpowiedni wiek czy stały dochód o określonej wysokości to podstawa. Jeśli wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, a karta kredytowa wydana, należy uważać. Wydając pieniądze z takiej skarbonki szybko można popaść w zadłużenie, a narastające odsetki bywają na tyle wysokie, że trudno je spłacić. Citi Handlowy poleca swoim klientom wyrabianie kart tego typu, w zamian oferując ciekawe promocje. Jeśli czujesz, że karta kredytowa jest dla Ciebie, koniecznie je przejrzyj. W Bonusiaku skrupulatnie sprawdzamy wszystkie okazje, a dopiero po zaakceptowaniu ich przez cały zespół, umieszczamy je na stronie do Waszej dyspozycji. Jeśli promocja widnieje wśród aktualnych ofert bankowych oznacza to, że jest warta rozpatrzenia. Zobacz, co tym razem znalazło się w gronie polecanych promocji. Być może szczegółowa analiza propozycji sprawi, że karta kredytowa Citibank znajdzie się w Twoim portfelu. Sam decydujesz!