Gdy tylko pojawiają się nowe promocje bankowe, my zachowujemy czujność. Badamy ofertę, analizując ją w najmniejszym szczególe. Wszystko po to, żebyś Ty, odwiedzający naszą stronę, otrzymał klarowny obraz tego, co w danej chwili oferują banki. Jesteśmy obiektywni, dlatego aktualne promocje w bankach sprawdzamy pod każdym kątem, nie pomijając małych zapisków w regulaminach. Wprost piszemy o tym, jaki jest czysty zysk ze skorzystania z wybranej akcji promocyjnej oraz przestrzegamy przed niepewnymi ofertami, od których nie stronią banki.

Kumulacja! Aż 550 zł za założenie i polecanie eKonta w mBanku!

Bony / Voucher mBank Promocje bankowe Promocje kont bankowych Zarabiaj na bankach Więcej

Dawno nie było takiej promocji! Do zdobycia jest w kumulacji 550 zł za otwarcie, aktywne korzystanie i polecanie eKonta w mBanku. Promocja łączona dzieli się na 2 mniejsze akcje: „eKonto z premią – IV edycja”, w której możesz zgarnąć 150 zł w gotówce oraz „Twoje Konto z Bonusem i Premią”, gdzie otrzymasz max 400 zł, w tym 50 zł w bonie do Biedronki. Warunki są proste, niemniej trzeba trzymać się terminów, aby nic nie przeoczyć 🙂

0 Komentarzy

350 zł w bonach do CircleK/Decathlon/Douglas/RTV Euro AGD za założenie karty kredytowej Citi Simplicity!

Bony / Voucher Citibank handlowy Citibank handlowy Kart kredytowych Promocje bankowe Promocje kredytowe Zarabiaj na bankach Więcej

Citibank znów rozdaje cenne punkty w programie Priceless Specials. Teraz do zgarnięcia jest aż 21 000 punktów! Jeśli założysz darmową kartę kredytową Citi Simplicity oraz dokonasz płatności na 500 zł w miesiącu otrzymujesz punkty o wartości aż 350 zł! Możesz je zrealizować w szerokiej gamie markowych ofert, np. w CircleK, Decathlon, RTV Euro AGD i wiele innych.

0 Komentarzy

6 miesięcy darmowego treningu z OK System od BGŻ BNP Paribas!

BGŻ BNP Paribas Promocje bankowe Promocje kont bankowych Zarabiaj na bankach Więcej

Dziś wystartowała hitowa promocja od BGŻ BNP Paribas. Wraca DARMOWY karnet na siłownię z pakietem OK System, tym razem aż na 6 miesięcy! Załóż bezpłatne Konto Optymalne, zapewnij wpływ, płatności bezgotówkowe i mobilne, a bonus wpadnie w Twoje ręce! Warto podjąć szybką decyzję, bo obowiązuje pula 1500 zgłoszeń.

0 Komentarzy

SUPER promocja!!! Łatwe 200 zł za otwarcie Konta 360° w Banku Millennium!

Millennium Promocje bankowe Promocje kont bankowych Zarabiaj na bankach Więcej

Bank Millennium wraca ze swoją rewelacyjną promocją Konta 360°! Znów do odebrania jest rekordowe 200 zł w gotówce za założenie konta, zasilanie go przez 3 miesiące i jedynie 3 transakcje na dowolną sumę. Promocja cieszy się dużym zainteresowaniem, więc skorzystaj i Ty, zwłaszcza, że jest banalnie prosta 🙂

0 Komentarzy

100 zł dla Poleconego i 100 zł dla Polecającego za założenie konta Inteligo w „Mam Inteligo”!

Promocje bankowe Promocje kont bankowych Promocje konto firmowe Zarabiaj na bankach Więcej

Grupa PKO BP, po dłuższej przerwie wznowiła świetną promocję konta Inteligo. W XV już edycji programu „Mam Inteligo” do zgarnięcia czeka 100 zł w gotówce za otwarcie konta dla nowego klienta oraz 100 zł dla obecnego klienta + dodatkowe nagrody pieniężne za skuteczne rekomendacje! Wymagania są bardzo łatwe do zrealizowania.

0 Komentarzy

Do 320 zł moneybacku za założenie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas!

BGŻ BNP Paribas Promocje bankowe Promocje kont bankowych Zarabiaj na bankach Więcej

BGŻ BNP Paribas wystartował z nową promocją pod nazwą „Konto na miarę”. Za założenie Konta Optymalnego i transakcje bezgotówkowe możesz otrzymać w sumie 320 zł! Dodając do tego świetną promocję na kartę kredytową Mastercard w tym banku, masz szansę na łączną kwotę 720 zł! Super okazja, dlatego spiesz się, bo liczy się pierwszeństwo zgłoszenia.

0 Komentarzy

Odkrywaj aktualne promocje bankowe, śledząc Bonusiaka

Okazje bankowe czają się na każdym kroku, jednak nie wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że zarobić na banku wcale nie jest tak łatwo. Wszystko zależy bowiem od tego, czy wywiążemy się z zasad określonych przez organizatora promocji, a te można przeoczyć, nie wczytując się w regulamin. Zarówno promocje bankowe 2018, jak i te z ubiegłych lat, nie zawsze są/ były korzystne dla klientów. Decydując się na skorzystanie z oferty, często można było zwyczajnie nie otrzymać obiecywanych środków lub bonów. Powód? Niewywiązanie się z warunków. Na stronie, którą w tym momencie odwiedzasz, czyli na naszym Bonusiaku, możesz znaleźć najlepsze promocje bankowe wraz z ich szczegółowym opisem, sporządzonym w przystępny sposób. Można zatem powiedzieć, że tworzymy bazę ofert, selekcjonując okazje bankowe i podając je czytelnikom. Zachęcamy do regularnego zaglądania na naszą stronę, żeby nie przegapić żadnej oferty i jak najwięcej zyskać. Zostańmy w kontakcie!