Gdy tylko pojawiają się nowe promocje bankowe, my zachowujemy czujność. Badamy ofertę, analizując ją w najmniejszym szczególe. Wszystko po to, żebyś Ty, odwiedzający naszą stronę, otrzymał klarowny obraz tego, co w danej chwili oferują banki. Jesteśmy obiektywni, dlatego aktualne promocje w bankach sprawdzamy pod każdym kątem, nie pomijając małych zapisków w regulaminach. Wprost piszemy o tym, jaki jest czysty zysk ze skorzystania z wybranej akcji promocyjnej oraz przestrzegamy przed niepewnymi ofertami, od których nie stronią banki.

200 zł za założenie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas! – „Konto plus premia”

BGŻ BNP Paribas Promocje bankowe Promocje kont bankowych Zarabiaj na bankach Więcej

Wystartowała okazyjna promocja od BGŻ BNP Paribas. W „Konto plus premia” za otwarcie Konta Optymalnego i parę standardowych operacji na koncie, uzyskasz 200 zł! Jak zawsze warto się szybko decydować, bo nie dość, że termin oferty jest krótki, to ilość zgłoszeń ograniczona do 1500!

0 Komentarzy

Odkrywaj aktualne promocje bankowe, śledząc Bonusiaka

Okazje bankowe czają się na każdym kroku, jednak nie wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że zarobić na banku wcale nie jest tak łatwo. Wszystko zależy bowiem od tego, czy wywiążemy się z zasad określonych przez organizatora promocji, a te można przeoczyć, nie wczytując się w regulamin. Zarówno promocje bankowe 2018, jak i te z ubiegłych lat, nie zawsze są/ były korzystne dla klientów. Decydując się na skorzystanie z oferty, często można było zwyczajnie nie otrzymać obiecywanych środków lub bonów. Powód? Niewywiązanie się z warunków. Na stronie, którą w tym momencie odwiedzasz, czyli na naszym Bonusiaku, możesz znaleźć najlepsze promocje bankowe wraz z ich szczegółowym opisem, sporządzonym w przystępny sposób. Można zatem powiedzieć, że tworzymy bazę ofert, selekcjonując okazje bankowe i podając je czytelnikom. Zachęcamy do regularnego zaglądania na naszą stronę, żeby nie przegapić żadnej oferty i jak najwięcej zyskać. Zostańmy w kontakcie!