Gdy tylko pojawiają się nowe promocje bankowe, my zachowujemy czujność. Badamy ofertę, analizując ją w najmniejszym szczególe. Wszystko po to, żebyś Ty, odwiedzający naszą stronę, otrzymał klarowny obraz tego, co w danej chwili oferują banki. Jesteśmy obiektywni, dlatego aktualne promocje w bankach sprawdzamy pod każdym kątem, nie pomijając małych zapisków w regulaminach. Wprost piszemy o tym, jaki jest czysty zysk ze skorzystania z wybranej akcji promocyjnej oraz przestrzegamy przed niepewnymi ofertami, od których nie stronią banki.

Do 1620 zł za otwarcie iKonta Biznes w Alior Banku!

Alior Bank Promocje bankowe Promocje konto firmowe Zarabiaj na bankach Więcej

Już po raz 4 Alior Bank we współpracy z serwisem Bankier.pl organizuje dla Nas promocję iKonta Biznes dla przedsiębiorców. Teraz skumulowały się 2 akcje promocyjne i do wygrania jest aż 1620 zł w gotówce! Do tego jeszcze bezpłatna prenumerata Pulsu Biznes przez pół roku! Otwórz konto firmowe, zrealizuj wymagane aktywności na Nim i bonus wpadnie do Ciebie.

0 Komentarzy

Do 150 zł za otwarcie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas!

BGŻ BNP Paribas Promocje bankowe Promocje kont bankowych Zarabiaj na bankach Więcej

Wystartowała kontynuacja promocji BGŻ BNP Paribas, w której możesz zyskać 150 zł w gotówce za otwarcie bezpłatnego Konta Optymalnego! Ten bonus będzie Twój, jeśli dokonasz kilku płatności bezgotówkowych i zasilisz konto na 1000 zł miesięcznie. Liczba zgłoszeń jest mocno ograniczona, więc warto się pospieszyć!

0 Komentarzy

Odkrywaj aktualne promocje bankowe, śledząc Bonusiaka

Okazje bankowe czają się na każdym kroku, jednak nie wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że zarobić na banku wcale nie jest tak łatwo. Wszystko zależy bowiem od tego, czy wywiążemy się z zasad określonych przez organizatora promocji, a te można przeoczyć, nie wczytując się w regulamin. Zarówno promocje bankowe 2018, jak i te z ubiegłych lat, nie zawsze są/ były korzystne dla klientów. Decydując się na skorzystanie z oferty, często można było zwyczajnie nie otrzymać obiecywanych środków lub bonów. Powód? Niewywiązanie się z warunków. Na stronie, którą w tym momencie odwiedzasz, czyli na naszym Bonusiaku, możesz znaleźć najlepsze promocje bankowe wraz z ich szczegółowym opisem, sporządzonym w przystępny sposób. Można zatem powiedzieć, że tworzymy bazę ofert, selekcjonując okazje bankowe i podając je czytelnikom. Zachęcamy do regularnego zaglądania na naszą stronę, żeby nie przegapić żadnej oferty i jak najwięcej zyskać. Zostańmy w kontakcie!