Tutaj umieszczamy najlepsze promocje oferowane przez Citi Handlowy, będący fuzją Banku Handlowego w Warszawie i Citibanku. Staramy się tak dobierać okazje, żeby każda promocja Citibank oznaczała duże profity dla klientów. Bonusiak pragnie zapewnić swoim czytelnikom przystępną bazę ofert, programów punktowych i wszelkich promocji, opracowanych przez Citibank. Czasem pojawiają się u nas okazje dla osób, które w ogóle nie mają konta w banku, innym razem dla posiadaczy karty Citi Simplicity, jeszcze kiedy indziej jest to Citibank promocja dla wszystkich. Słowem – każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Smartfon Xiaomi Redmi 6A 16 GB za założenie karty kredytowej Citi Simplicity w Citibanku!

Citibank handlowy Citibank handlowy Kart kredytowych Promocje bankowe Promocje kredytowe Zarabiaj na bankach Więcej

Super promocja od Citibanku! Coś dla gadżeciarzy 🙂 Do zgarnięcia jest nowiutki smartfon Xiaomi Redmi 6A o pojemności 16 GB w zamian za wyrobienie darmowej karty kredytowej Citi Simplicity! Oferta godna uwagi, ponieważ smartfon jest wysoko oceniany, a jego wartość rynkowa to 449 zł! Sprawdź szczegóły.

4 komentarze

Promocja promocji nie równa. Tylko u nas Citi Handlowy bez tajemnic

Proponujemy zestawienie najlepszych z najlepszych ofert banku Citi Handlowy, na których można zarobić pieniądze albo zyskać bony, vouchery i atrakcyjne gadżety. Każda przeanalizowana i zatwierdzona przez nas promocja, będzie tu widoczna przez cały czas jej obowiązywania. Kiedy termin trwania oferty minie, automatycznie zostanie ona przeniesiona do zakładki Promocje zakończone. Dzięki temu masz pewność, że każda promocja Citibank, jaką tu widzisz, jest aktualna i wciąż możesz z niej skorzystać. Ponieważ szanujemy naszych czytelników, nie zamęczamy Was przybliżaniem monotonnych regulaminów, wybierając z nich to, co najbardziej interesuje klienta banku, chcącego dorobić w łatwy sposób. Tak opisana promocja Citi Handlowy pozwala oszczędzić czas na sprawdzanie szczegółów – my robimy to za Ciebie! Jeśli chcesz zyskać dodatkowe środki, przeglądaj promocje dla posiadaczy karty Citi Simplicity, dla klientów banku oraz dla tych, którzy jeszcze nie założyli konta, ale zachęceni ofertą, być może to zrobią.