Nie jesteśmy sklepem i niczego nie sprzedajemy. Zamiast tego, dostarczamy Ci przepis na zarobienie gotówki bez wychodzenia z domu. Głównym składnikiem receptury są Getin Bank promocje, które umożliwiają klientom banku wzbogacić swoje konta o ekstra pieniądze. Spytasz: jak? Odpowiemy: strategicznie. Akcje promocyjne wyprowadzane do życia przez banki, mają na celu pozyskiwanie i zatrzymywanie klientów. To bardzo ważne zwłaszcza w obecnych czasach, kiedy konkurencja w branży bankowości jest ogromna. Obserwuj promocje Getin Bank, wybieraj najciekawsze z nich i czekaj na zyski, które szybko się pojawią.

Do 500 zł za polecenie Konta Proste Zasady oraz 50 zł dla Nowego klienta w Getin Banku! – edycja III

Getin Bank Promocje bankowe Promocje kont bankowych Zarabiaj na bankach Więcej

Wystartowała promocja Konta Proste Zasady z programem poleceń, gdzie łącznie możesz zyskać nawet 550 zł, jeśli jesteś nowym klientem Getin Banku. Zasady oferty są identyczne, jak w poprzedniej edycji, więc możesz połączyć kilka promocji np. z kontem oszczędnościowym 3,5% do kwoty 10 000 zł i zyskać jeszcze więcej!

4 komentarze

3,5% przez rok do 10000 zł na koncie oszczędnościowym w Getin Banku! – edycja IV

Getin Bank Promocje bankowe Promocje kont bankowych Zarabiaj na bankach Więcej

Getin Bank ponownie wraca do promocji konta oszczędnościowego. W ofercie promocyjnej do zdobycia jest oprocentowanie 3,5% w skali roku środków do 10 000 zł. „Bonus za aktywność – edycja IV” obowiązuje przez cały rok od momentu przystąpienia do promocji. Dodatkowo, możesz zyskać 50 zł za założenie Konta Proste Zasady oraz równie wysokie oprocentowanie nowych środków aż do 400 000 zł!

2 komentarze

Sprawdź nowe edycje promocji bankowych, opracowanych przez Getin Bank

Mimo, że Getin Bank nie zarzuca swoich klientów licznymi promocjami, gdy te się pojawią, są bardzo atrakcyjne. Raz na jakiś czas, organizatorzy obmyślają strategie marketingowe, które pozytywnie zaskakują i zachęcają do udziału w akcji. Dostępne w Bonusiaku Getin Bank promocje zawsze stanowią doskonałą okazję, by zyskać coś fajnego. Premie, zwroty za zakupy, wyższe oprocentowanie konta – oto propozycje profitów, jakie za każdym razem czekają na uczestników kampanii promocyjnej Getin Bank. Kolejne edycje to możliwość dodatkowego zarobku, co jest szczególnie opłacalne dla stałych klientów banku. Im więcej środków na koncie Getin Bank, tym większa szansa na ekstra pieniądze. Sprawdzaj opisywane przez nas promocje bankowe, a na pewno wybierzesz ofertę, dostosowaną do Twoich możliwości. Również, jeśli nie masz konta w banku Getin Bank, możesz korzystać z wybranych programów. Bądź na bieżąco i zapoznawaj się z ofertami, które udostępnia Bonusiak.