Nie jesteśmy sklepem i niczego nie sprzedajemy. Zamiast tego, dostarczamy Ci przepis na zarobienie gotówki bez wychodzenia z domu. Głównym składnikiem receptury są Getin Bank promocje, które umożliwiają klientom banku wzbogacić swoje konta o ekstra pieniądze. Spytasz: jak? Odpowiemy: strategicznie. Akcje promocyjne wyprowadzane do życia przez banki, mają na celu pozyskiwanie i zatrzymywanie klientów. To bardzo ważne zwłaszcza w obecnych czasach, kiedy konkurencja w branży bankowości jest ogromna. Obserwuj promocje Getin Bank, wybieraj najciekawsze z nich i czekaj na zyski, które szybko się pojawią.

Do 500 zł za polecenie Konta Proste Zasady oraz 50 zł dla Nowego klienta w Getin Banku! – edycja II

Getin Bank Promocje kont bankowych Zarabiaj na bankach Więcej

Getin Bank znów zachęca do polecania Konta Proste Zasady! Jako obecny klient możesz zgarnąć w sumie 500 zł za polecenie konta 5 osobom. Natomiast Twój znajomy (Polecony) może otrzymać 50 zł za skorzystanie z twojego linku i otwarcie bardzo korzystnego rachunku. Dodatkowo, powinien przelewać na nowe konto po 1000 zł przez 3 miesiące i bonus będzie Wasz!

0 Komentarzy

3,5% przez rok na koncie oszczędnościowym w Getin Banku!

Getin Bank Promocje bankowe Promocje kont bankowych Zarabiaj na bankach Więcej

Getin Bank promuje konto oszczędnościowe, oferując 3,5% w skali roku na środki do kwoty 10000 zł. Co ważne, atrakcyjne oprocentowanie będzie obowiązywało przez całe 12 miesięcy od przystąpienia do promocji. Możesz dodatkowo, zyskać 50 zł za założenie Konta Proste Zasady. Warto skorzystać, gdyż warunkiem jest tylko co miesięczna wpłata wynagrodzenia!

0 Komentarzy

Sprawdź nowe edycje promocji bankowych, opracowanych przez Getin Bank

Mimo, że Getin Bank nie zarzuca swoich klientów licznymi promocjami, gdy te się pojawią, są bardzo atrakcyjne. Raz na jakiś czas, organizatorzy obmyślają strategie marketingowe, które pozytywnie zaskakują i zachęcają do udziału w akcji. Dostępne w Bonusiaku Getin Bank promocje zawsze stanowią doskonałą okazję, by zyskać coś fajnego. Premie, zwroty za zakupy, wyższe oprocentowanie konta – oto propozycje profitów, jakie za każdym razem czekają na uczestników kampanii promocyjnej Getin Bank. Kolejne edycje to możliwość dodatkowego zarobku, co jest szczególnie opłacalne dla stałych klientów banku. Im więcej środków na koncie Getin Bank, tym większa szansa na ekstra pieniądze. Sprawdzaj opisywane przez nas promocje bankowe, a na pewno wybierzesz ofertę, dostosowaną do Twoich możliwości. Również, jeśli nie masz konta w banku Getin Bank, możesz korzystać z wybranych programów. Bądź na bieżąco i zapoznawaj się z ofertami, które udostępnia Bonusiak.