Nie jesteśmy sklepem i niczego nie sprzedajemy. Zamiast tego, dostarczamy Ci przepis na zarobienie gotówki bez wychodzenia z domu. Głównym składnikiem receptury są Getin Bank promocje, które umożliwiają klientom banku wzbogacić swoje konta o ekstra pieniądze. Spytasz: jak? Odpowiemy: strategicznie. Akcje promocyjne wyprowadzane do życia przez banki, mają na celu pozyskiwanie i zatrzymywanie klientów. To bardzo ważne zwłaszcza w obecnych czasach, kiedy konkurencja w branży bankowości jest ogromna. Obserwuj promocje Getin Bank, wybieraj najciekawsze z nich i czekaj na zyski, które szybko się pojawią.

3,5% na e-Lokacie do 1 000 000 zł w Getin Banku! – edycja 6

Getin Bank Promocje bankowe Promocje kont bankowych Zarabiaj na bankach Więcej

Getin Bank ponowił dobrą promocję z lokatą! W 6 edycji „Lokata/e-Lokata na Nowe Środki VII” możesz uzyskać oprocentowanie 3,5% w skali roku na 4 miesiące. Wystarczy, że otworzysz lokatę i wpłacisz do 1 000 000 zł. Nie zwlekaj z decyzją, ponieważ te promocję trwają bardzo krótko.

0 Komentarzy

3,5% przez rok do 10000 zł na koncie oszczędnościowym w Getin Banku! – edycja III

Getin Bank Promocje bankowe Promocje kont bankowych Zarabiaj na bankach Więcej

Po raz III powraca kolejna edycja promocji „Bonus za aktywność” od Getin Banku. Tym bonusem jest podwyższone oprocentowanie do 3,5% na środki do 10 000 zł przez okrągły rok! Dodatkowo, możesz zyskać 50 zł za założenie Konta Proste Zasady oraz równie wysokie oprocentowanie nowych środków aż do 400 000 zł!

1 Komentarz

Do 500 zł za polecenie Konta Proste Zasady oraz 50 zł dla Nowego klienta w Getin Banku! – edycja II

Getin Bank Promocje kont bankowych Zarabiaj na bankach Więcej

Getin Bank znów zachęca do polecania Konta Proste Zasady! Jako obecny klient możesz zgarnąć w sumie 500 zł za polecenie konta 5 osobom. Natomiast Twój znajomy (Polecony) może otrzymać 50 zł za skorzystanie z twojego linku i otwarcie bardzo korzystnego rachunku. Dodatkowo, powinien przelewać na nowe konto po 1000 zł przez 3 miesiące i bonus będzie Wasz!

2 komentarze

Sprawdź nowe edycje promocji bankowych, opracowanych przez Getin Bank

Mimo, że Getin Bank nie zarzuca swoich klientów licznymi promocjami, gdy te się pojawią, są bardzo atrakcyjne. Raz na jakiś czas, organizatorzy obmyślają strategie marketingowe, które pozytywnie zaskakują i zachęcają do udziału w akcji. Dostępne w Bonusiaku Getin Bank promocje zawsze stanowią doskonałą okazję, by zyskać coś fajnego. Premie, zwroty za zakupy, wyższe oprocentowanie konta – oto propozycje profitów, jakie za każdym razem czekają na uczestników kampanii promocyjnej Getin Bank. Kolejne edycje to możliwość dodatkowego zarobku, co jest szczególnie opłacalne dla stałych klientów banku. Im więcej środków na koncie Getin Bank, tym większa szansa na ekstra pieniądze. Sprawdzaj opisywane przez nas promocje bankowe, a na pewno wybierzesz ofertę, dostosowaną do Twoich możliwości. Również, jeśli nie masz konta w banku Getin Bank, możesz korzystać z wybranych programów. Bądź na bieżąco i zapoznawaj się z ofertami, które udostępnia Bonusiak.