Rywalizacja między bankami trwa i nic nie wskazuje na to, żeby sytuacja miała ulec zmianie. Poszczególne placówki na coraz bardziej wymyślne sposoby przyciągają do siebie klientów, a wśród nich nie mogło zabraknąć banku mBank, który na rynku polskim funkcjonuje już od 32 lat. Mimo, że jest to bardzo popularna, stosunkowo szybko rozwijająca się i chętnie wybierana instytucja finansowa, nie ma przeszkód, by przygotowywała ona tzw. promocje mBank. W tej części naszej strony, Bonusiak zbiera aktualne oferty mBanku. Warto to często zaglądać, bo mBank dba o swoich klientów i systematycznie opracowuje nowe promocje.

100 zł za otwarcie darmowego rachunku mBiznes Konto Standard w mBanku! – edycja V

mBank Promocje bankowe Promocje konto firmowe Zarabiaj na bankach Więcej

mBank wystartował z nową edycją promocji „Proste konto i 100 zł zwrotu” dla przedsiębiorców. Załóż darmowe mBiznes Konto Standard i wygraj 100 zł premii! Twoje konto będzie przez całe 24 miesiące darmowe (oczywiście najczęstsze usługi, więc możesz sprawdzić, czy to Ci się opłaca).

0 Komentarzy

Nie każda promocja oznacza dla Ciebie zysk. W Bonusiaku znajdziesz wyselekcjonowane oferty

Zamiast zabierać Ci cenny czas i zaprzątać Twoje myśli, przedstawiając bonusy, które nie są warte uwagi, stawiamy na kompleksową selekcję. Dlatego każda promocja mBank, jaką można znaleźć na naszej stronie, to korzystna oferta dla stałych albo nowych klientów banku. Jako eksperci w dziedzinie strategii marketingowych stosowanych przez współczesne banki, potrafimy ocenić, a następnie skrupulatnie przeanalizować, czy dana promocja będzie opłacalna, a jeśli tak, to dla kogo. Przeglądając mBank promocje sam ocenisz, która z nich Ci odpowiada. Może się okazać, że skuszą Cię darmowe bilety do kina lub teatru czy voucher na kolację. Prawdopodobne też, że to gotówka będzie najbardziej satysfakcjonująca. Co ciekawe, na jednej ofercie się nie kończy. Korzystne mBank promocje pojawiają się regularnie, więc obserwuj nas i bądź na bieżąco! Jeśli raz uda Ci się uzyskać bonus nie oznacza to, że przy kolejnej okazji nie masz szans, by coś otrzymać. Zachęcamy do częstych odwiedzin!