Ogólnopolski Bank Millennium udowadnia, że promocja może mieć różne oblicza. Darmowe konta, dofinansowania do kredytów, bony pieniężne, nagrody rzeczowe – to tylko przykłady, co można zyskać, biorąc udział w promocjach opracowanych przez Millennium Bank. Sprawdź, jaka promocja spośród ważnych ofert Ci pasuje i z niej skorzystaj! Na tej stronie systematycznie pojawiają się promocje nowoczesnego Banku Millennium, który obsługuje niemal 2 miliony klientów indywidualnych. Zarabiaj na promocjach i dołącz do licznego grona zadowolonych osób, korzystających z promocji zebranych przez Bonusiaka.

200 zł za otwarcie Konta 360° w Millennium powraca!

Bez kategorii Millennium Promocje bankowe Promocje kont bankowych Zarabiaj na bankach Więcej

Bank Millennium nie próżnuje we wdrażaniu na rynek nowych promocji. Właśnie wystartował z ofertą „Złap 200 zł”, gdzie za założenie jednego z darmowych kont – Konta 360° lub Konta 360° Student, możesz otrzymać rzeczone 200 zł! Nagrodę zgarniesz, jeśli zapewnisz odpowiednie wpływy na rachunek oraz dokonasz kilku płatności bezgotówkowych.

0 Komentarzy

Żadna promocja Banku Millennium nie ujdzie naszej uwadze

Gdy tylko pojawiają się nowe promocje bankowe, rzetelnie je sprawdzamy pod kątem tego, czy można na nich zarobić oraz, czy ten zarobek jest wart zachodu. Millenium Bank regularnie zaskakuje swoich stałych klientów ofertami, jak też zaprasza do siebie nowe osoby, przeprowadzając akcje promocyjne dla wszystkich. Na naszej stronie BONUSIAK możecie śledzić na bieżąco, jakie promocje Bank Millennium oferuje w danym dniu. Jako specjaliści od promocji w branży bankowości, potrafimy szybko ocenić, która oferta jest godna zaprezentowania naszym czytelnikom. Czasem pojawiają się u nas promocje za przeniesienie pensji, założenie karty kredytowej, a innym razem za otworzenie nowego konta lub polecenie danego banku członkowi rodziny. Nie każda Millenium promocja daje możliwość zarobku gotówki. Zdarza się, że organizatorzy proponują nagrody rzeczowe, np. w postaci voucherów, upoważniających do darmowego wejścia do kina lub do zakupów w dużym sklepie. Jeżeli którakolwiek promocja ustanowiona przez Millennium Bank wyda Ci się interesująca, zapoznaj się z naszym opisem wybranej kampanii i dowiedz się więcej na jej temat. Zapraszamy!