Banki za wszelką cenę chcą nas zachęcić do zakładania kont. Stąd tak liczne promocje, z których najczęściej może skorzystać każdy, kto nie posiada rachunku w danym banku. Na nowych klientów czekają oferty różnego typu, a promocje banków przy zakładaniu konta osobistego czy firmowego, są bardzo interesujące. Bonusiak powstał po to, żeby ułatwić Wam wybór. Zestawiamy ze sobą promocje kont bankowych, pokazując na przykładach, co można zyskać, otwierając rachunek podczas trwania oferty specjalnej w określonym banku. Jednocześnie ukazujemy minusy związane z posiadaniem konta, które według banku przyniesie zyski, a bazując na naszych obliczeniach – straty.

200 zł za założenie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas! – „Konto plus premia”

BGŻ BNP Paribas Promocje bankowe Promocje kont bankowych Zarabiaj na bankach Więcej

Wystartowała okazyjna promocja od BGŻ BNP Paribas. W „Konto plus premia” za otwarcie Konta Optymalnego i parę standardowych operacji na koncie, uzyskasz 200 zł! Jak zawsze warto się szybko decydować, bo nie dość, że termin oferty jest krótki, to ilość zgłoszeń ograniczona do 1500!

0 Komentarzy

Do 500 zł za polecenie Konta Proste Zasady oraz 50 zł dla Nowego klienta w Getin Banku! – edycja III

Getin Bank Promocje bankowe Promocje kont bankowych Zarabiaj na bankach Więcej

Wystartowała promocja Konta Proste Zasady z programem poleceń, gdzie łącznie możesz zyskać nawet 550 zł, jeśli jesteś nowym klientem Getin Banku. Zasady oferty są identyczne, jak w poprzedniej edycji, więc możesz połączyć kilka promocji np. z kontem oszczędnościowym 3,5% do kwoty 10 000 zł i zyskać jeszcze więcej!

4 komentarze

3,5% przez rok do 10000 zł na koncie oszczędnościowym w Getin Banku! – edycja IV

Getin Bank Promocje bankowe Promocje kont bankowych Zarabiaj na bankach Więcej

Getin Bank ponownie wraca do promocji konta oszczędnościowego. W ofercie promocyjnej do zdobycia jest oprocentowanie 3,5% w skali roku środków do 10 000 zł. „Bonus za aktywność – edycja IV” obowiązuje przez cały rok od momentu przystąpienia do promocji. Dodatkowo, możesz zyskać 50 zł za założenie Konta Proste Zasady oraz równie wysokie oprocentowanie nowych środków aż do 400 000 zł!

2 komentarze

Promocje kont osobistych trwają w najlepsze! Czy to dobry czas, żeby otworzyć rachunek?

Jeżeli wśród promocji kont bankowych wybranych przez Bonusiaka znajdziecie bonusy za założenie konta, oznacza to, że rozpoczął się sezon pozyskiwania nowych klientów przez banki. Tego typu kampanie trwają zazwyczaj po kilka miesięcy i odbywają się około czterech razy w roku. Promocje w bankach za założenie konta oferują klientom bonusy i ekstra rabaty, jeśli zdecydują się oni otworzyć rachunek i korzystać z niego na warunkach, określonych w regulaminie promocji. Bonusiak porównuje premie pieniężne i nagrody oraz sprawdza, w jakim terminie bank zobowiązuje się je wypłacić. Często okazuje się, że promocje kont osobistych czy firmowych są bardzo korzystne, jednak nie zawsze. Aby mieć pewność, że polecana oferta jest promocją, na której uda się nam zarobić, warto jest zorientować się w konkurencyjnych programach dla nowych klientów. My, jako znawcy branży, potrafimy rzetelnie oceniać osobiste konta bankowe pod kątem opłacalności ich posiadania, a także prowadzenia. Naszą wiedzą dzielimy się z Wami – czytelnikami Bonusiaka, zbierając promocje kont bankowych i oddając w Wasze ręce sprawiedliwą ocenę aktualnych ofert.