Banki za wszelką cenę chcą nas zachęcić do zakładania kont. Stąd tak liczne promocje, z których najczęściej może skorzystać każdy, kto nie posiada rachunku w danym banku. Na nowych klientów czekają oferty różnego typu, a promocje banków przy zakładaniu konta osobistego czy firmowego, są bardzo interesujące. Bonusiak powstał po to, żeby ułatwić Wam wybór. Zestawiamy ze sobą promocje kont bankowych, pokazując na przykładach, co można zyskać, otwierając rachunek podczas trwania oferty specjalnej w określonym banku. Jednocześnie ukazujemy minusy związane z posiadaniem konta, które według banku przyniesie zyski, a bazując na naszych obliczeniach – straty.

3,5% na e-Lokacie do 1 000 000 zł w Getin Banku! – edycja 6

Getin Bank Promocje bankowe Promocje kont bankowych Zarabiaj na bankach Więcej

Getin Bank ponowił dobrą promocję z lokatą! W 6 edycji „Lokata/e-Lokata na Nowe Środki VII” możesz uzyskać oprocentowanie 3,5% w skali roku na 4 miesiące. Wystarczy, że otworzysz lokatę i wpłacisz do 1 000 000 zł. Nie zwlekaj z decyzją, ponieważ te promocję trwają bardzo krótko.

0 Komentarzy

2,7% na Koncie Oszczędnościowym Profit do 100 000 zł w banku Millennium! – XII edycja

Millennium Promocje bankowe Promocje kont bankowych Zarabiaj na bankach Więcej

Bank Millennium zaktualizował swoją świetną promocję konta oszczędnościowego Profit! Tym razem za wpłacenia nowych środków w kwocie do 100 000 zł możesz otrzymać oprocentowanie konta aż 2,7% w skali roku! Oferta trwa przez 92 dni od momentu wpłacenia pierwszych środków. Sprawdź!

0 Komentarzy

200 zł za otwarcie Konta 360° w Banku Millennium!

Millennium Promocje bankowe Promocje kont bankowych Zarabiaj na bankach Więcej

Bank Millennium startuje z nowymi promocjami! Dziś w ofercie „200 zł na Nowy Rok” promuje bardzo korzystne Konto 360° oraz Konto 360° Student. Za założenie konta, łącznie 3 płatności bezgotówkowe oraz wpływy na 1000 zł/miesięcznie masz szansę zgarnąć 200 zł w gotówce i konto mieć ZA DARMO! Ponadto, sprawdź atrakcyjne promocje 200 zł z kartą kredytową Millennium oraz konta oszczędnościowego 2,7% w skali roku.

0 Komentarzy

200 zł za otwarcie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas! – „Zimowy Bonus”

BGŻ BNP Paribas Promocje bankowe Promocje kont bankowych Zarabiaj na bankach Więcej

Właśnie rozpoczęła się promocja „Zimowy Bonus” od BGŻ BNP Paribas, w której możesz zyskać 200 zł w gotówce! Aby zgarnąć premię, organizator zachęca do otwarcia Konta Optymalnego, dokonania kilku płatności kartą i zapewnienia wpływów. Spiesz się, bo jest tylko 1500 rejestracji!

0 Komentarzy

3,5% przez rok do 10000 zł na koncie oszczędnościowym w Getin Banku! – edycja III

Getin Bank Promocje bankowe Promocje kont bankowych Zarabiaj na bankach Więcej

Po raz III powraca kolejna edycja promocji „Bonus za aktywność” od Getin Banku. Tym bonusem jest podwyższone oprocentowanie do 3,5% na środki do 10 000 zł przez okrągły rok! Dodatkowo, możesz zyskać 50 zł za założenie Konta Proste Zasady oraz równie wysokie oprocentowanie nowych środków aż do 400 000 zł!

1 Komentarz

Promocje kont osobistych trwają w najlepsze! Czy to dobry czas, żeby otworzyć rachunek?

Jeżeli wśród promocji kont bankowych wybranych przez Bonusiaka znajdziecie bonusy za założenie konta, oznacza to, że rozpoczął się sezon pozyskiwania nowych klientów przez banki. Tego typu kampanie trwają zazwyczaj po kilka miesięcy i odbywają się około czterech razy w roku. Promocje w bankach za założenie konta oferują klientom bonusy i ekstra rabaty, jeśli zdecydują się oni otworzyć rachunek i korzystać z niego na warunkach, określonych w regulaminie promocji. Bonusiak porównuje premie pieniężne i nagrody oraz sprawdza, w jakim terminie bank zobowiązuje się je wypłacić. Często okazuje się, że promocje kont osobistych czy firmowych są bardzo korzystne, jednak nie zawsze. Aby mieć pewność, że polecana oferta jest promocją, na której uda się nam zarobić, warto jest zorientować się w konkurencyjnych programach dla nowych klientów. My, jako znawcy branży, potrafimy rzetelnie oceniać osobiste konta bankowe pod kątem opłacalności ich posiadania, a także prowadzenia. Naszą wiedzą dzielimy się z Wami – czytelnikami Bonusiaka, zbierając promocje kont bankowych i oddając w Wasze ręce sprawiedliwą ocenę aktualnych ofert.