Banki za wszelką cenę chcą nas zachęcić do zakładania kont. Stąd tak liczne promocje, z których najczęściej może skorzystać każdy, kto nie posiada rachunku w danym banku. Na nowych klientów czekają oferty różnego typu, a promocje banków przy zakładaniu konta osobistego czy firmowego, są bardzo interesujące. Bonusiak powstał po to, żeby ułatwić Wam wybór. Zestawiamy ze sobą promocje kont bankowych, pokazując na przykładach, co można zyskać, otwierając rachunek podczas trwania oferty specjalnej w określonym banku. Jednocześnie ukazujemy minusy związane z posiadaniem konta, które według banku przyniesie zyski, a bazując na naszych obliczeniach – straty.

Do 500 zł za polecenie Konta Proste Zasady oraz 50 zł dla Nowego klienta w Getin Banku! – edycja II

Getin Bank Promocje kont bankowych Zarabiaj na bankach Więcej

Getin Bank znów zachęca do polecania Konta Proste Zasady! Jako obecny klient możesz zgarnąć w sumie 500 zł za polecenie konta 5 osobom. Natomiast Twój znajomy (Polecony) może otrzymać 50 zł za skorzystanie z twojego linku i otwarcie bardzo korzystnego rachunku. Dodatkowo, powinien przelewać na nowe konto po 1000 zł przez 3 miesiące i bonus będzie Wasz!

0 Komentarzy

Do 140 zł za otwarcie konta Direct/Komfort lub Mobi w ING Banku Śląskim!

ING Promocje bankowe Promocje kont bankowych Zarabiaj na bankach Więcej

Znów wystartowała promocja w ING Banku Śląskim, w której zyskujesz do 140 zł w gotówce za otwarcie i aktywne użytkowanie jednego z kont z Lwem do wyboru – Direct lub Komfort. Jeśli jesteś przed 26 rokiem życia – Mobi. Dodatkowo, należy założyć konto oszczędnościowe i dokonać kilku płatności bezgotówkowych i bonus będzie Twój!

1 Komentarz

Do 200 zł za otwarcie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas!

Bez kategorii BGŻ BNP Paribas Promocje bankowe Promocje kont bankowych Zarabiaj na bankach Więcej

BGŻ BNP Paribas znów zaciekawia kolejną edycją promocji! „Korzystnie w koncie” to oferta, w której możesz zyskać 200 zł w gotówce. Nagroda będzie Twoja, jeśli założysz darmowe Konto Optymalne oraz dokonasz kilka płatności bezgotówkowych i zasilisz konto. Dodam, że ostatnia edycja tej oferty rozeszła się momentalnie.

0 Komentarzy

Promocje kont osobistych trwają w najlepsze! Czy to dobry czas, żeby otworzyć rachunek?

Jeżeli wśród promocji kont bankowych wybranych przez Bonusiaka znajdziecie bonusy za założenie konta, oznacza to, że rozpoczął się sezon pozyskiwania nowych klientów przez banki. Tego typu kampanie trwają zazwyczaj po kilka miesięcy i odbywają się około czterech razy w roku. Promocje w bankach za założenie konta oferują klientom bonusy i ekstra rabaty, jeśli zdecydują się oni otworzyć rachunek i korzystać z niego na warunkach, określonych w regulaminie promocji. Bonusiak porównuje premie pieniężne i nagrody oraz sprawdza, w jakim terminie bank zobowiązuje się je wypłacić. Często okazuje się, że promocje kont osobistych czy firmowych są bardzo korzystne, jednak nie zawsze. Aby mieć pewność, że polecana oferta jest promocją, na której uda się nam zarobić, warto jest zorientować się w konkurencyjnych programach dla nowych klientów. My, jako znawcy branży, potrafimy rzetelnie oceniać osobiste konta bankowe pod kątem opłacalności ich posiadania, a także prowadzenia. Naszą wiedzą dzielimy się z Wami – czytelnikami Bonusiaka, zbierając promocje kont bankowych i oddając w Wasze ręce sprawiedliwą ocenę aktualnych ofert.