Zgarnij Premię: 250 zł za założenie mBiznes konta Standard od mBanku!

Powraca promocja Zgarnij Premię! Tym razem we współpracy z mBankiem możesz dostać łatwe 250 zł, jeśli prowadzisz firmę. Wystarczy, że otworzysz toatalnie darmowe przez 2 lata mBiznes Konto Standard, wyślesz przelew do ZUS i dokonasz jednej płatności kartą i nagroda wpadnie w Twoje ręce 🙂

Dla kogo jest promocja?

Wziąć udział w tej promocji może każdy, kto jest właścicielem działalności gospodarczej, spółki lub wszelkiej innej organizacji, której przychód ze sprzedaży nie przekracza 10 000 zł w miesiącu. Dodatkowym warunkiem jest fakt, że nie posiadałeś w tym banku żadnego rachunku bieżącego dla danego numeru NIP do 8 stycznia 2019r.

Jak otrzymać 250 zł w gotówce?

Promocja trwa do 3 kwietnia 2019 r. Do tego czasu powinieneś zarejestrować się, żeby wziąć udział. Jak krok po kroku spełnić warunki?

 • Krok I – zarejestruj się wypełniając formularz na dedykowanej stronie promocji. Następnie, złóż wniosek o mBiznes Konto Standard w mBanku i wyraź wymagane zgody marketingowe oraz o ujawnienie tajemnicy bankowej organizatorowi promocji. Jest to standardem przy tego typu akcjach promocyjnych.
 • Krok II – do 3 maja 2019r., czyli w ciągu miesiąca po wysłaniu wniosku, podpisz umowę o konto.
 • Krok III – do 3 czerwca 2019r., w ciągu 30 dni po podpisaniu umowy, dokonaj przelew do ZUS na kwotę minimum 250 zł oraz zrealizuj choć 1 płatności kartą do konta. Płatność może być na dowolną kwotę 🙂

Warunki są niesamowicie proste do spełnienia. Trzeba tylko pilnować dat.

Co dalej?

 • Na swój e-mail podany podczas rejestracji otrzymasz informację o przyznaniu Ci nagrody 250 zł w gotówce. Na pewno najpóźniej do 31 lipca 2019r.
 • W ciągu 5 dni (roboczych) po wiadomości o wygranej powinieneś podać numer swojego nowego mBiznes konta, na który będzie przekazana premia.
 • Bank wypłaci Ci bonus do 2 tygodni od decyzji o przyznaniu Ci go 🙂

Podsumowanie – informacje o koncie

Rzeczywiście plusów po otwarciu tego mBiznes Konta Standard jest szereg. Na początku, otrzymujesz 100 zł zwrotu  za przelew do ZUS, który zostanie Ci wypłacony do końca miesiąca po miesiącu gdy zrealizujesz zobowiązania. A co najistotniejsze, zyskujesz DARMOWE konto firmowe. Do tego, dokładnie przez 24 miesiące od podpisania umowy korzystasz z jego zalet:

 • 0 zł za prowadzenie rachunku (po 24 miesiącach, jeśli nie wykonasz choć 1 przelewu do ZUS – 9 zł);
 • 0 zł za kartę do konta (po 24 miesiącach, jeśli nie dokonasz transakcji bezgotówkowych po wyżej 500 zł – 5 zł);
 • 0 zł za nie limitowane przelewy Elixir w walucie PLN;
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów własnych, Planet Cash, Euronet, BZ WBK w całej Polsce;
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach mBanku i Euronet w Polsce (po 24 miesiącach w Euronet 0,2 % min. 2 zł).

 

Regulamin Promocji Zgarnij Premię

Regulamin 100 zł od mBanku

Tabela Opłat i Prowizji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *