bonusiak.pl

biznes, finanse, dom, uroda i lifestyle

Jakie formy płatności MUSISZ mieć w swoim sklepie
Biznes

Jakie formy płatności MUSISZ mieć w swoim sklepie?

Jeśli prowadzisz sklep internetowy, musisz dać sobie jak najwięcej okazji do odniesienia sukcesu w biznesie. Jednym ze sposobów jest bycie na bieżąco z preferowanymi przez klientów metodami płatności. Przelew bankowy to dziś za mało. Sprawdź, jakich form sfinalizowania transakcji nie może zabraknąć w Twoim sklepie.

Oferujesz = zyskujesz, czyli daj możliwość wyboru

Prawie połowa dzisiejszych konsumentów woli płatność elektroniczną od gotówki. Kwestia wyboru jest bardzo ważna, ponieważ nie od dziś ​wiadomo, że klienci czasami rezygnują z decyzji o zakupie z powodu braku dostępności preferowanej metody płatności w sklepie.

Brak dostępu do różnych metod płatności może odrzucać nowych użytkowników lub osłabiać relacje z już istniejącymi. Oferując swoim klientom różne rodzaje płatności, zarówno tradycyjne, jak i te wynikające z nowych technologii, ostatecznie poprawiasz jakość obsługi, jaką zapewnia Twoja firma, i coraz więcej zyskujesz.

Najlepszym sposobem na wdrożenie wielu ciekawych form zapłaty jest skorzystanie z zewnętrznego operatora płatności. Na przykład system płatności online Przelewy24 to niekwestionowany lider transakcji online w Polsce, który oferuje innowacyjne rozwiązania dla rynku e-commerce.

Najlepsze formy płatności dla Twojego sklepu

Najlepszą opcją dla sprzedawców detalicznych jest akceptowanie jak największej liczby metod płatności. Spójrz poniżej na najpopularniejsze rodzaje, których nie może zabraknąć w Twoim sklepie.

Szybkie przelewy online

Niezmiennie od lat to ta forma płatności pozostaje najpopularniejszą z dostępnych metod finalizowania transakcji online. Szybki przelew pozwala natychmiast przekazać środki do sprzedającego. Nie ma znaczenia czas realizacji sesji międzybankowych. Klient loguje się do swojej bankowości elektronicznej i potwierdza transakcję. Nie musi uzupełniać danych przelewu, ponieważ formularz jest automatycznie wypełniony przez system.

Karty płatnicze

Kiedy klient widzi, że sklep wyświetla logo popularnych metod płatności takich jak Visa czy MasterCard itp., ma poczucie zaufania do tej firmy. Płatności kartą są nadal jedną z najpopularniejszych form regulowania rachunków za zakupy internetowe. Klienci cenią ją za wygodę, szybkość i bezpieczeństwo procesu.

Płatności BLIK

Coraz więcej osób korzysta z płatności BLIK, czyli ekspresowych transakcji, które potwierdza się jednorazowym kodem wygenerowanym w aplikacji mobilnej banku. Dużą zaletą tej opcji jest możliwość zrobienia zakupów i ich opłacenia z poziomu smartfona.

Portfel PayPal

Portfele elektroniczne takie jak PayPal, ale także Skrill lub SkyCash to rozwiązania idealne dla klientów międzynarodowych. Pozwalają na przeprowadzenie szybkiej transakcji w obcej walucie, z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Limit P24NOW

To nowość na rynku płatności mobilnych oferowana przez https://www.przelewy24.pl/. Dzięki niej klient może wybrać dogodną dla siebie opcję płatności: albo decyduje się na spłacanie kwoty w ratach, albo zapłaci całość w ciągu 54 dni. Niewątpliwą zaletą tej formy zapłaty jest fakt, że pieniądze w całości trafiają od razu do sprzedawcy, który nie musi kontrolować spłacania należności.

Tych pięciu metod płatności nie może zabraknąć w Twoim sklepie, jeśli liczysz na duże zyski od różnych klientów.