bonusiak.pl

biznes, finanse, dom, uroda i lifestyle

Sposób na przedłużenie stosunku
Lifestyle

Sposób na przedłużenie stosunku

Istnieje wiele czynników składających się na szczęśliwy związek. Z pewnością należy do nich udany seks. Jest on sposobem na celebrowanie bliskości, zbliża emocjonalnie, a także pozwala na chwile przyjemności. Niestety, nierzadko zdarza się, że na drodze ku seksualnemu spełnieniu pojawiają się określone przeszkody, jak przedwczesny wytrysk czy trudność w osiągnięciu erekcji. Te problemy można jednak rozwiązać!

Problemy z erekcją – jaka jest ich przyczyna?

Choć o problemach z erekcją nie mówi się wiele, dotykają one dużą liczbę mężczyzn, niezależnie od ich wieku czy stanu zdrowia. Często jest to przyczyną nie tylko konfliktów czy nieporozumień w związku. Mężczyzna, który ma problem z potencją traci pewność siebie, a także zaczyna unikać zbliżeń. To jednak nie rozwiązuje problemu. Najważniejsze jest to, aby skontaktować się ze specjalistą i ustalić, co jest przyczyną tej dolegliwości. Możne ona wynikać z konkretnej choroby (jak miażdżyca czy cukrzyca), zaburzeń hormonalnych, nieprawidłowości w funkcjonowaniu układu nerwowego, a nawet stosowania niektórych leków. Problemy z erekcją bywają także wynikiem niehigienicznego stylu życia (np. złej diety czy palenia papierosów). Zdarza się również, że u ich podłoża leżą czynniki natury psychologicznej i emocjonalnej.

Jak przedłużyć stosunek i cieszyć się bliskością?

Choć czynniki warunkujące problemy z potencją są różne, przedłużenie erekcji jest jak najbardziej możliwe! W przypadku konkretnych chorób powinny zostać one zdiagnozowane, co z kolei pozwala na wdrożenie odpowiedniego leczenia. Bardzo ważne jest to, aby postawić na zdrowy styl życia. Pomocna będzie regularna aktywność fizyczna oraz dobrze zbilansowana dieta. Należy zadbać o to, aby zawierała ona takie składniki, jak witamina E, cynk i arginina. Warto także sięgnąć po tabletki Maxon Forte, które są dostępne bez recepty. Zawierają one sildenafil, który słynie ze swojej skuteczności w walce z zaburzeniami erekcji. Substancja poprawia przepływ krwi w ciałach jamistych prącia, a co za tym idzie, również jakość erekcji. Aby jednak wystąpił wzwód niezbędna jest stymulacja seksualna i stan podniecenia.

Wielu mężczyzn boryka się z problemami erekcji i zastanawia się, jak ją przedłużyć. Dolegliwość może mieć wiele przyczyn, należy więc udać się na konsultację do lekarza. Oprócz tego warto postawić na zdrowy styl życia, zrezygnować z używek, jak papierosy czy kawa, a także sięgnąć po tabletki Maxon Forte. Udane oraz szczęśliwe życie seksualne jest jak najbardziej możliwe!