bonusiak.pl

biznes, finanse, dom, uroda i lifestyle

projekt domu parterowego
Dom

Najlepsze projekty domów parterowych

W obecnych czasach coraz więcej osób decyduje się na budowę własnego domu i jest to niezwykle korzystne rozwiązanie w wielu przypadkach. Z całą pewnością można stwierdzić, że w sprzedaży dostępnych jest bardzo wiele projektów domu parterowego. Warto dowiedzieć się na ich temat nieco więcej, a także poznać najlepsze projekty.

Dom w renklodach

Wśród najbardziej popularnych projektów domów parterowych z całą pewnością można wymienić dom w renklodach. Powierzchnia domu w tym przypadku wynosi około sto dwadzieścia metrów kwadratowych. Znajdują się w nim takie pomieszczenia, jak kuchnia, salon, trzy sypialnie, a także dwie łazienki. Oprócz tego w projekcie uwzględniona jest również kotłownia oraz garaż, a także ewentualny kominek. Na pewno wybór tego projektu będzie niezwykle korzystnym rozwiązaniem dla wielu osób, dlatego warto się nad nim w szczególny sposób zastanowić. Projekt domu bardzo dobrze się prezentuje.

Dom w kostrzewach

Kolejny popularny projekt domu parterowego to bez wątpienia dom w kostrzewach. W tym przypadku powierzchnia domu wynosi około dziewięćdziesiąt pięć metrów kwadratowych, co jest rozwiązaniem optymalnym dla rodzin z dziećmi lub rodzin bez dzieci. Projekt domu uwzględnia takie pomieszczenia, jak cztery dowolne pokoje oraz jedna kuchnia i jedna łazienka. Oprócz tego w projekcie zawarte są również garderoby, toaleta, kotłownia oraz ewentualne miejsce na kominek. Wybór takiego projektu na pewno bardzo dobrze sprawdzi się w wielu przypadkach.

Dom w berberysach

Wśród różnych projektów domów parterowych można również wyróżnić dom w berberysach, który niezwykle korzystnie się prezentuje. Tego rodzaju budynek stworzony jest w stylu nowoczesnym, co bez wątpienia zachwyci bardzo szerokie grono osób. Powierzchnia domu w tym przypadku wynosi sto dwadzieścia pięć metrów kwadratowych. Uwzględnione są takie pomieszczenia, jak pięć pokoi, jedna kuchnia oraz dwie łazienki. Oprócz tego w budynku znajdują się również garderoby, spiżarnia, kotłownia, pomieszczenie gospodarcze oraz garaż. Przygotowane zostało także miejsce na kominek.

Dom w dziurawcach

Kolejnym popularnym projektem domu parterowego jest dom w dziurawcach. Jest on chętnie wybierany przez bardzo szerokie grono osób, dlatego warto się nad nim w szczególny sposób zastanowić. Powierzchnia domu w tym przypadku wynosi około sto pięćdziesiąt metrów kwadratowych. Uwzględnione są takie pomieszczenia, jak pięć pokoi, dwie łazienki oraz kuchnia. Oprócz tego w domu znajduje się również spiżarnia, toaleta, kotłownia, pralnia, a także garaż i miejsce na kominek.